Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vérnyomás,koleszterin ellen...

Vérnyomás,koleszterin ellen bevált bio,bio készítményű módszer? Pl,Heart Tones?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vérnyomás,koleszterin ellen nektek bevált e valamilyen készítmény, amely nem gyógyszer és tényleg hatott?

Most példa :találtam egy Heart Tones nevezetű készítményt,amelyet agyon dicsérnek,de hétköznapi emberek véleménye az igen hiányos. Ugye ez a készítmény helyreállítja a vérnyomást,pucolja az ereket,stabilizálja a szív ritmust, elvileg megszünteti a visszereket stb... Szuperül hangzik,de tapasztalat esetleg valakinek?

Köszönöm a válaszokat!



#koleszterin #vérnyomás #szívritmus #Hatásos készítmény
2021. jan. 28. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Koleszterin szint csökkentésre bevált az, hogy kb 2 evőkanálnyi zabpelyhet eszem naponta.Vízzel, mikróban 1 perc.

Az orvos valami sztatin szedésére akart rábeszélni, még szerencse, hogy nem hagytam, mert utánanéztem.

Utálom a zabot, de úgy néz ki hat.


Vérnyomásra nekem kb 2 hétnél tovább nem használ semmi. Amíg van bio kakaópor, avval kevesebb gyógyszer kell. A céklalé bár finom, de nem segített, niacintól különböző kellemetlen tünetek jöttek elő, hagytam. Volt még egy valami, amit ugyanúgy ananászból csinálnak, mint az egyik gyógyszert, az is használt, de akkor csak neten volt kapható, egyszerűbb a gyógyszer, mint azt figyelni, hogy mit kell evés előtt-közben vagy 2-3 órával utána bevenni.


Visszérproblémám nem volt, azt nem tudom.

2021. febr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!