Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 92éves vagyok.2020.12.27én...

92éves vagyok.2020.12.27én oltási igényem céljából a megadott címre elküldtem a tisztifőorvostól kapott levélhez csatolt ürlapot. Az oltás időpontjáról hol, kitől és mikor kapok információt? (A háziorvos nem tudja.)

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyámat kedden hívta a háziorvosa, hogy pénteken oltják (86), hol/mikor. Ezek szerint a háziorvos tudni fogja, neki eljuttatják a regisztráltak listáját. Remélem valakitől pontosabb információt is kap majd itt.
2021. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagymamám miatt egyik nap hívták anyukámat, hogy másnap menjenek be és beoltják. Nem tudom pontosan, hogy hol, de őt egy kórházban oltották, az utcán állt a sor, úgy vitték be leültetni mamámat, anyum pedig 1.5órát állt sorba helyette.

Apukám egyik este kapott egy emailt, hogy másnap délig jelezzen vissza, hogy kéri-e az oltást. A visszajelzés utáni napon délelőtt hívta a háziorvos, hogy 17.00-ra be tud-e menni, és aznap be is oltották. A háziorvosnál 15percenként egy ember van beosztva, minden nagyon pörgősen történt, egy perc várakozás nélkül.

2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy mindketten online jelentkeztek a vakcinára.
2021. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amugy az nagyon adja h 92 evesen gyakori kerdeseket nyomat :) nagyon swag 🤝
2021. febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdező! A Körzeti orvos fog majd jelentkezni hogy mikor kell menni és hová!
2021. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!