Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek a biobubi...

Mi a véleményetek a biobubi mosószerről? Tényleg bio/környezetbarát?

Figyelt kérdés

Nekem vannak kétségeim felőle. Inkább marketing fogásnak tűnik sajnos.

Remélem hogy nincs igazam...



2021. febr. 21. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké, de mikortól számít valami bionak? Egy vegyszer mikor lesz bio?
2021. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy vegyszer sosem lesz bio, bio azt jelenti hogy természetes összetevőkből jön létre. Vannak “bio vegyszerek” amit pl. növénytermesztésnél használnak, de ezek is természetes alapúak.
2021. febr. 22. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizelet is bio, régen használták az emberek mosószerként.
2021. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 asdret válasza:
Mi kipróbáltuk, használjuk és nagyon meg vagyunk elégedve velük! :) Én is szkeptikus voltam, de azóta csak a Bio bubikat használjuk
2021. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Május 13-án rendeltem próbacsomagot, 18-án felhívott a futár, hogy mikor lenne alkalmas átvenni a csomagot? Megbeszéltük az időpontot (15 óra után tuti otthon vagyok , jöhet bármikor) , majd úgy köszönt el, hogy felhív még időpontot egyeztetni mielőtt kijön. Na, azóta is jön és keres. :D Szóval én nem tartom egy komoly és megbízható cégnek. Minden okkal történik. :D
2021. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!