Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Cukor elhagyása után szédelgés...

Cukor elhagyása után szédelgés normális?

Figyelt kérdés
3 hete hagytam abba a direkt cukor fogyasztást. Egészen eddig minden oké volt, viszont ma szedelegve ébredtem, kivert a víz, mint amikor leesik az ember cukra. Muszáj volt megennem 1 csokit, utána jól voltam, de most 4 óra elteltével megint szedelegni kezdtem. Ez normális?
2023. máj. 9. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Cukor betegség gyanúja állhat fent. Vizsgáltasd ki magad! Ugyanis nem csak a magas vércukorszint, de a túl alacsony cukor szintet is okozhat cukor betegség. Menjel a ház orvosodhoz, és kérjél tőle vércukor szintre vér vételt. Az a minimum. Szóval lehet hogy kezdődő cukor betegséged van. De ez egyenlőre csak feltételezés. De minden kép vizsgáltasd ki mafógad!
2023. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a baj, hogy a cukrot megvontad magadtól, de valamennyi kell a normális működéshez, ilyenkor az étrendet ehhez hozzá kell igazítani. Nekem anno ugyanez volt, tiszta ideg voltam, aztán újra eszek azóta és semmi bajom, cukorbeteg meg nem vagyok szerencsére. Ettől még lehet a cukorszintet ellenőrizni, de én nem hiszem, hogy ez nálad cukorbetegség jele.
2023. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Normális.

Viszont nem vond meg magadtól hirtelen.

2023. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!