Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Puffasztott rizs hízlal? Ma...

A Puffasztott rizs hízlal? Ma azt hallottam igen.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, rettegj tőle
2011. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem.
2011. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az esküvőmre le kell adnom egy 7est:)és most ebben látom a megoldást:) megeszem nem vagyok éhes, szeretem is..remélem jó lesz:)
2011. márc. 2. 20:30
 4/9 anonim válasza:
én tegnap azt hallottam, hogy igen :/
2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne liszt, nem finomitott szénhidrát ezért sokkal egészségesebb a kenyérnél. Nem, nem hizlal, persze ha naponta 5 dobozzal (50db) bevágsz akkor talán. Izlés dolga, de én javaslom a Bio Ham-let tönkölybúzát, az a legegészségesebb a puffasztott cuccok közül.
2011. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a puffasztott rizs fogyókúrás kaja!!!am nagyon rossz íze van:/
2011. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát sajnos hizlal. Ami miatt a fogyókúrások eszik, azért van, mert gyorsan telt érzetet ad, és sokáig nem vagy éhes tőle. viszont nem kell belőle sokat enni, mert akkor nem érsz el semmit.
2011. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen,hizlal de kisebb mértékben nem.Természetesen található benne bizonyos értékü kalória.Szóval egyed de mértékel.
2011. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól függ mennyit fogyasztasz belőle...
2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!