Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek az olajfalev...

Mi a véleményetek az olajfalevél kivonatról? Tabletta. Stb::

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Az összes ilyen "termék" kamu!


Ha végiggondolod, a gyártás iparizálhatóságát, gazdaságos termelési folyamatának megvalósítását, akkor rájössz, hogy lehetetlen!


Amit nem lehet nagyfokúan gépesíteni, azt gyakorlatilag nem éri meg termelni a mai világban!

2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem értek a feldolgozásához viszont itt találtam egy szakmailag korrektnek tűnő leírást.

[link]

Immunrendszer erősítés miatt érdekel?

2011. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr. Ládi Szabolcs rákkutató orvos is használja rákbetegeknél.Keress rá google-n. Én azt hallottam,hogy nagyon jó immunerősítő.
2011. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem és nekem nagyon jó volt szép volt tőle a bőröm nem tudom miért és valahogy jobban éreztem magam a bőrömben:)
2011. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mandulám állandóan be volt gyulladva, de mióta az olajfalevél kapszulát szedem, semmi baja. Az orvos mondta, hogy tudta hogy jó az olajfa, de azt nem, hogy ennyire. :)
2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez a szakmám, igencsak lehetséges hatóanyagban gazdag kivonatokat képezni gépészeti eljárásokkal. Alacsony hőfokon nagy nyomáson dolgozzák őket fel.


Az olajfalevél felső légúti problémákra, emésztőszervi bakteriális virális megbetegedésekre, és vérnyomásra, diabéteszre is nagyon jó. Hagyományosan 22 országban használják magas vérnyomás és diabétesz kezelésére, Európában, Észak Afrikában és a Közel keleten. És ezeket az információkat az Európai Gyógyszerügyi Hatóság honlapján is megtalálhatod. Vegyél jó minőségűt, ne a legolcsóbbat... adalékmentes termékek is vannak már a piacon.

2016. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!