Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A 8 éves húgom nem eszik...

A 8 éves húgom nem eszik húst. Ez egészségtelen? és ha igen milyen baja lehet?

Figyelt kérdés
már kb 4-6 hónapja nem hajlandó húst enni
2011. jún. 30. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
én is 8 éves korom óra nem eszek húst..érdekes..most 16 éves lány vagyok ..még mindig nem szeretem a hús ízét:-S
2011. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Egy kis B12-vitamin pótlás, és semmi baja nem lesz
2011. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz semmi csontritkulásos betegsége?
2011. jún. 30. 18:53
 4/14 tetro ***** válasza:
több száz millió indiainak nem lesz, akkor neki sem
2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért a zsírban oldódó vitaminokat (A, D, E, K), az esszenciális aminosavakat és zsírsavakat pótolni kell, pláne hogy ő még sokáig nőni fog... sok hiánytünete lehet, pl D vitamin hiány miatt csontképzési zavarok (angolkór), K vitamin hiány miatt vérzékenység...
2011. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: habár a D-vitamin hiány nyáron nem valószínű.
2011. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Színhúst" én sem eszek. Valami miatt megundorodtam tőle kisgyerekkoromban, és azóta sem kívánom. Egyébként erős az immunrendszerem, ritkán vagyok beteg. Még annak ellenére is, hogy szüleimtől súlyos bajokat örökölhettem volna. (Az asztmát bekaptam, de kamaszkoromban leszámoltam vele.) A szűk családi körömben csak én tartom jól magamat. Persze hozzátartozhat a dologhoz az, hogy szedek vitaminokat, kálciumot, és magnéziumot. Emellett pedig sokszor fogyasztok tejtermékeket. Ez fontos olyan személynek, aki húst nem vagy nem igazán eszik.
2011. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, 22 éves fiú vagyok. ^-^
2011. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 emolány ***** válasza:
42%
Én sem eszem húst. És nekem sincs semmi bajom.
2011. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Egészséges, azonban lesz baja: elterjesztik róla tévesen, hogy győzködi a húsevőket, miközben a húsevők rendszeresen belekötnek. Más baja nem lesz, sőt, meg fog javulni az élete minden téren fokozatosan, kivéve az említett bajt, valamint annyi baj történhet még, hogy (hogy annyi baj legyen ;) na neeem ;)) , szóval annyi baj lehet még, hogy ha nem kitartó és visszaszokna a vegyes táplálkozásra, akkor rendkívül korrekt emberré válna, akárcsak a húsevők. Bár nem vagyok tévedhetetlen, teljességgel tippeken alapul ez a válaszom, ennél fogva következetes vagyok, ebből következően tévedtem, nem érdemes elolvasni meglátásomat. Bár, ismétlem, nem vagyok tévedhetetlen, ebből következően tehát lehet, hogy esetleg mégis érdemes elolvasni, amit írtam.


Elnézést kérek, hogy hangosan gondolkodtam, tudom, rosszindulatú dolog akár ilyen formában is elgondolkodtatni másokat.

Köszönöm a szíves megértést. (Sajnos a képmutató udvariasság nem az én asztalom, mint előbbi mondatom is utal rá.)

2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!