Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit használjak a boltban...

Mit használjak a boltban kapható kemikáliákat tartalmazó testápolók helyett? Van valami természetes, valódi hidratáló is ezeken kívül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen,van olyan,amelyik ásványi olajok helyett növényi olajokat és csak természetes dolgokat használ:Organic mission.Boltban ne keresd,menj fel a honlapjukra.
2011. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

En ismerem a Müller termekeket,Terra Naturi(sajat marka),Lavera,Weleda ez dragabb.

A Dm marka,Alverde.

Nekem eddig a Terra Naturi valt be,Narancs-Aloa,Vad Rozsa,

Az uj Alverdet nem probaltam,a regi termek jo volt.

2011. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én Alverdét használok, jó és megfizethető.

A Müllereset nem ismerem, de kösz a tippet.

2011. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Shea vaj
2011. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként most elkezdtem kecsketejszappannal fürdeni, testápolót egyáltalán nem használok hozzá, mégsem száraz a bőröm. A shea vaj is ilyen lehet?
2011. szept. 12. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Afrikaban allitolag a shea vajjal foznek. En netrol rendeltem izmentes, szagmentes, adalekanyagmentes, termeszetes, nyers, tiszta shea vajat.

Csak ha nagyon szaraz a borom akkor hasznalom (vagyis ritkan) de nagyon szeretem. Kentem mar a hajamra is, sot meg is kostoltam. Rantottat meg nem mertem vele csinalni (ahhoz tul draga volt;); a csalad szereti.

Amugy extra szuz oliva olajjal szoktuk meg magunkat kenegetni ha a shea nincs keznel.

2011. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak kemikáliamentes termékeket találsz. Bármit választasz, biztos lehetsz benne, hogy minőséget kapsz. Rendszeres vásárló vagyok én is.

[link]

2011. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már évek óta használok ilyen kemikáliáktól mentes termékeket, sok mindent kipróbáltam. A legjobb tapasztalataim a Weleda és most a Dr. Organic termékekkel van. A Dr. Organicra nemrég leltem rá, és eddig a legjobb hatást érzem a bőrömön. Teljesen kezelte (2 használat után) a fültövemnél lévő szárazságot,amit eddig semmivel se tudtam eltüntetni és a dekoltázsom is hihetetlenül selymessé tette. Nagyon széles a választék, én az Exraszűz olivaolajasat és a Rózsásat próbáltam ki. Határozottan hidratáltnak érzem most a bőröm. Nagyon ajánlom! A Weleda is nagyon jó, csak az drágább. Az Alverdét én is próbáltam, nekem nem annyira jött be, valahogy az illatukkal nem tudtam megbarátkozni, egyedül a sárgabarackmagos arcradírnál maradtam meg, az nagyon jó. A Dr. Organicot itt tudod megnézni: www.drorganic.hu
2011. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi vitaminokat szedünk, hogy belülről tápláljuk a bőrünket, és nincs is szükségünk hidratáló krémekre.
2011. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én írtam a Dr. Organic termékekről és az utolsó válaszolóról jutott eszembe, hogy tudod, a hidratáltság nagyon nagy mértékben függ a vízmennyiség elfogyasztásától. És a vitaminok is biztos szerepet játszanak benne, bár az előttem válaszoló csak odavetette, hogy neki nem kell hidratáló, mert vitaminokat eszik, de ha nekem válaszolt volna, sokra nem mentem volna vele, mert azt nem írta le, hogy melyik vitamin az, ami a hidratáltságot támogatja a szervezetben. Egyébként most jut eszembe, hogy a kollagén egy nagyon fontos eleme a bőr igazán jó állapotának és azt például lehet kapni többféle variációban. Az egyik leghatásosabb, amit ismerek, Dr. Lenkei Gábor vitaminüzletében kapható. Illetve olvastam róla, hogy a kollagén termelődéshez nagymértékben hozzájárul a sok C-vitamin fogyasztása. De szerintem az egyik legfontosabb dolog a sok víz, 20kg-onként 1 liter. Nekem pl. így napi kb. 2,5-3 litert kéne meginnom. Hát, én ezeket tudom még hozzátenni Neked, remélem, segítettem.
2011. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!