Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Aloe vera gél belső fogyasztás...

Aloe vera gél belső fogyasztásával kinek milyen tapasztalatati vannak? Kinek miben segitett? Elég drága, és nemtom megéri-e venni, de egyszer azért kipróbálnám. Tapasztalatokat szeretnék hallani.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem segített egyik Aloe termék sem, pedig sokat vettem/ettem belőle, de sokan mondják, hogy nagyon jó. Biztos, hogy ki kell próbálnod, ahhoz, hogy véleményt tudj alkotni, lehet, hogy neked nagyon bejön.
2009. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem cukorbetegségre ajánlották. Ittam is, de semmi hatása nem volt. Viszont aki ajánlotta, neki jobb lett a közérzete tőle. Anyám is itta, ő is jobban érezte magát, nem volt pl annyira fáradt, jobban aludt. De sztem ez mind egyéntől függ. Ki kell próbálnod, bajod nem lesz tőle:)Ha meg nem hat, akkor nem veszel többet.
2009. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Mi anyummal fogyókúrás illetve hízókúrás italokat vettünk a.v-sat és hát.Én lefogytam 18kg-ot de nem ettől,anyu meg egy dekát sem hízott.hallottam olyat is,hogy van egy 30ezer ft-os fogyi szer aloe verasat és belehalt:Silyesztő:S
2009. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem.

Amikor kicsit túleszem magam akkor szoktam inni belőle.

nálam ez működik.

De ez tényleg egyénre szabott.Probáld ki!

2009. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Hihetetlen ez már, emberek!


Az aloe vera nem fogyazstásra való! Hashajtónak jó maximum, amilyen görcsöket és hasmenést tud okozni!


Külsőleg használható csak ez a növény.

2009. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor miért árulják belsőleg?
2009. jún. 3. 11:58
 7/14 anonim válasza:
86%

Belsőleg méregtelenít és valóban energizál is, de ha állandó aloe vera szedésébe kezdesz, akkor mindenképp érdemes életmódot váltani, mert így egy hónap alatt teljesen kicserél. A közérzetre valóban nagyon pozitív hatása van:)

Illetve ha kicsit betegnek érzi magát az ember, már egy kicsi adag nagyban besegít az immunrendszered munkájába. Nálam mindig van a hűtőben, rendszeresen rájár mindenki:)


Viszont nem mindegy milyet veszel. Azt nézd meg nagyon, hogy ne legyen tele tartósítószerrel, állományjavítóval. Ha csak szedni akarod, akkor az se fontos, hogy 99%os, vagy hasonlóan magas legyen az aloe tartalom, viszont az sokkal inkább, hogy milyen formában van benne az aloe vera.

És ne várjunk csodát az aloétől, ha nem figyelünk oda arra, hogy mit eszünk, iszunk (és legfőképp ugye, hogy mennyit iszunk, mert az aloe csak akkor tudja kivinni a méreganyagot, ha minimum 2-2,5 liter vizet, cukormentes teát stb megiszunk naponta!)

2009. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Én és a családom (2gyerek+6 felnőtt)esszük,isszuk,kenjük,fújjuk imádjuk.

Persze mindenkinek más jött be.

A tények és nem ámítalak: mindenki energiával töltött,nem fáradt,

A keresztfiam asztmája elmúlt, a másik kereszfiam szeme 3 dioptriát javult,a párom 5 órát alszik és nem fáradt,az apukámnak nem fájnak az izületei.

De hangsúlyozom, hogy személyre szabott tervet kell készíteni.Szívesen segítek, ha Szolnok környéki vagy.

Én ezzel is foglalkozom másodállásban.

2009. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én elég sok gyógyddolgot használok, kipróbáltam, és olyana nagy véltozást nem éreztem de gondolom épp emiatt mert mást is használok. amúgy hüv.gombára bejött:))
2009. aug. 4. 10:54
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én az egész családban használom!

Nagyon bevált! A kisfiam 20 hónapos és még megfázva sem volt, pedig aktiv közösségi életet élünk!

Ha érdekel segítek hozzájutni!

Szép napot!

2009. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!