Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kecsketejes szappan használatá...

Kecsketejes szappan használatával kapcsolatban milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
az illata nem valami kellemes... azt olvastam problémás bőrre ez jó, nos nekem ugyan olyan problémás maradt utána is. Egyszóval nekem nem vált be.
2012. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Elég sok helyen negatívumokat hallottam róla én is. Eddig végül is egy napot használtam, majd meglátjuk. Viszont a kecsketejes arckrém nekem nagyon is bevált már 2 hónapja használom és tényleg jó a bőrömnek.
2012. febr. 22. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet venni kecsketejes arckrémet? :)
2012. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia! Én is rendeletem egy ismerősön keresztül. Ő egy szolnoki cégtől rendeli. A forgalmazót és a telszámot tudom neked megadni. Kókai Sándorné Globál ajándék és ruházati üzlet tel.:06-30-8226-424, 06-56-785-404. Ők forgalmazzák a terméket.
2012. febr. 27. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Házi készítésűt szoktam venni. Nagyon száraz volt a bőröm, most már sokkal jobb. Azért itt sem mindegy, hogy milyet vesz az ember, az összetételtől függ, hogy milyen bőrtípusra jó, illetve vannak, akik allergiásak a kecsketejre. Az illata is az összetételtől függ, én többfélét vásároltam már, volt aminek nagyon tetszett az illata, de volt köztük kifejezetten büdös is (mondjuk azt nem saját részre vettem, és kifejezetten bőrgyógyászati problémára, tehát nem az illat volt a fontos).
2012. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a krémet használom és nekem bevállt!! sak nem szabad túl sokat rakni belőle a problémás felületre mert nagyon zsíros!!!!
2012. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!