Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Zöldég diétás méregtelenítést...

Zöldég diétás méregtelenítést csinálok már vagy négy napja de azóta nem volt székletem, normális ez?

Figyelt kérdés
úgy tudtam, hogy pont az ellenkező hatást kéne kiváltania a méregtelenítéses diétáknak.

2012. máj. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
sokkal több folyadék,rostos ételek,meg mozgás kell!!!
2012. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

leírom mit ettem tegnap:

3x-> egy nagy tál zöldésgsaláta 5 zöldségből összevágva

ezt ettem egész nap

+ 4 liter vizet ittam hozzá

2012. máj. 4. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

tök mindegy mit ettél, ha nem ittál eleget, ilynekor több folyadék kell. tláan még két liternél is több.

Avíz kell a bélmozgáshoz, ha nincs elég a szervezetedben akkor a székletből vonja el és nehezebben jön ki. A rostos ételek több vizet igényelnek a végig haladáshoz.


másik meg mit értesz méregtelenítés alatt?

Érted azt amit az a dietetikus mondott neked/ olvastál róla?

tudod mi miért történik? Én eüben tnaulok. Igaz hogy én sem vagyok tudósa a dolognak, de tudom mit nem szabad csinálni, és körülbelül értem ha magyaráznak nekem a bio folyamatokról.

Ezért nem is szoktam diétázni, felesleges, mert utána úgyis vissza hízom és rosszabbul érzem magam. anyámat nem tudom megregulázni a saját konyhájában így hát várok az egászséges ételekkel amíg saját lábra állok. De akkor lesz sok párolt zöldség és folyadék és edzés. ennél többet nem tehetek az egészségem érdekében, de kevesebbet sem érdemes.

2012. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs a négy liter vizet nem láttam.

Előfordulhat hogy a renxyhe a perizstaltikád. Mozogj rá egy kicsit, esetleg fuss a háztömbb körül, meg látod amikor a legtávolabb leszel a lakástól akkor fog rádtöörni.

De ha kell vannak természetes hashajtó hatású készítmények, ihatsz kávét is egy viszonylag enyhe, de van mályva tea, esetleg egyzserű zöldteát. Kapszuláűkat ne szedjál azok már túl erősek lehetnek. három naponta igyál 4-5 körül egyet, szerintem akkor hajnalban túlleszel rajta, viszont erős görcsöket okozhat amíg ki nem ürülsz.


Vagy vegyél az étrended be káposzta féléket minden napra, szerintem azok segíteni fognak, és még a "méregtelenítést" is felgyorsítják anélkül hogy bámri miattb aggódnod kéne. Lilakápoiszta kelbimbó sima káposzta, kelkáposzta rengeteg féle van :-) akár nyersen is.

2012. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!