Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Zsírégetés citromlével?

Zsírégetés citromlével?

Figyelt kérdés
Helló! Olvasgattam, hogy citromlé elősegíti a zsír égetését, viszont pár kommentelő azt is írta, hogy szétmarja a gyomrot a beleket stb. A helyzet a következő: sokat edzek mostanában, aztán a súlyom növekedésével felszedtem egy kis zsírt is deréktájékra és ezt le szeretném dolgozni, magyarán leszálkásítani. A kérdésem: Érdemes-e citromlevet innom a zsírégetéshez? (És ha igen, akkor mennyit / nap ?) Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. jún. 17. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség,ne igyad.
2012. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Nekem nem csak a gyomrom, a fogam is kikészítette, megbántam.
2012. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne igyál. A citromlé önmagában is sok savat tartalmaz, sem a fogaidnak sem a belső szerveidnek nem tenne jót nagy mennyiségben.
2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem kell túlzásba esni, az a lényeg, én nagyon hosszú évek óta minden nap iszok egy pohár citromos vizet, amiben benne van egy egész citrom, azért ettől kétlem, hogy bárkinek bármi baja lenne, gondolom nem ezen akarsz élni.

(egyébként én nem zsírégetés miatt iszom, hanem mert ez a kedvenc ízem.. de a lényegen nem változtat :) )

És még valami, akár hatásos ez a módszer, akár nem, önmagában tuti, hogy semmit se ér, csak ha mellé tényleg egészséges, diétás étrended van, akkor ez fokozza a hatást. De hiába innál napi akármennyi citromot, csak attól nem tűnik el a zsír, tehát ez csak segíthet benne.

2012. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az előző előtti vagyok. Megkérdeztem az édesapámat. Bodybuilder volt. Az almaecetet ajánlja. Azt sajnos ő is elfelejtette hogy mennyi kell. Nézz utánna.
2012. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Citromlé helyett az almaecet ajánlatos zsírégetésre.


Link


[link]

2012. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!