Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen élelmiszerekben vannak...

Milyen élelmiszerekben vannak probiotikumok? (lejebb) őó

Figyelt kérdés
Szeretném megerősíteni az immunrendszerem és rendbe hozni a bélflórám.:)
2009. aug. 23. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:

élőflórás joghurtokban.

de a legeccerűbb ha veszel gyógyszertárban normaflore-t, azok probiotikumok.

2009. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, a joghurtokban található probiotikumok, sajnos még a reklám ellenére sem élik túl a gyomor savas környezetét.A normaflore-ról meg annyit, hony igen csekély a hatékonysága.Csak a természetes táplálékokban, és bio táplálékokban találsz olyan anyagokat amik helyreállítják a bélflórádat.Nézd meg ezt az oldalt.

Itt találsz olyat amire szükséged van.Írj privát,ha valami felkelltette az érdeklődésed

[link]

2009. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez csak egy szar reklám az előzőtől, a normaflore is tökéletes, nekem eléggé bevált, és a joghurtok is hatékonyak.

csakhát lekell fikázni a többi terméket h eladhassa a sajátját.

2009. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia, ezek nem az én termékeim. Nekem nincsen Zrt.-m Bár lenne. Dietetikus vagyok, tudom mit írok le a témával kapcsolatosan.
2009. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Újból a dietetikus, az előző válaszadónak : tanulmányozd egy kicsit a helyesírás szabályait...sőt inkább tanulj meg helyesen írni :)
2009. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Joghurt + csicsóka szirup.

Probiotikus és prebiotikus az eredmény, a bélflórádnak nagyon jót fog tenni.

Próbáld ki!

[link]

2009. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bioboltba lehet venni kapszulát, probiotikumot , a legolcsóbb kb. 3500 ft, az tuti és akkor nem kell a joghurtok közt válogatni h jó e vagy sem
2009. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj te dietetikus...fura h akkormég 80%-os voltál, mostmegmár csak 50....az vagy nemis tevoltál, vagy nem valami népszerűek a reklámozott termékeid..:D:D
2009. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!