Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért van az, hogy eddig...

Miért van az, hogy eddig semelyik gyógyszertári eladó nem válaszolt a kérdésemre, vagy furcsán nézett rám, hogy én natúrkozmetikumot akarok venni, arckrémet?

Figyelt kérdés

Bemegyek a gyógyszertárba, mondom kérnék olyan arckrémet,amit itt kevernek a patikában, mert abban valószínű nincs olyan sok káros anyag, meg esetleg nincs benne kőolajszármazék, parabén származék. Erre mondja a nő, hogy tessék? Hát mondom parabén származék. Amitől viszketek.

Erre kínos csend, azt se tudja miről beszélek. Végre annyit kinyög, hogy : ja igen van itt kevert krém, ennek a hatóanyaga hidrofil A. Erre én: És az mi? Erre ő: hát hidrofil A. De mondom az milyen, vagy az ugye nem parabén származék... Aztán nem válaszolt. Csak annyit, mint minden jó értékesítő: Nagyon viszik, sokat szeretik.

Jó mondom ez engem nem vigasztal, ha egyszer mindentől viszketek.

Na jó, gondoltam hagyjuk, innen úgysem kapok választ, és mondtam neki, hogy jól van adja ide, majd kipróbálom.

És kijöttem. De ezt már csomó patikában eljátszottam. És mindben van ott kevert krém, és egyik se mondja meg miből van. De annyit se mond, hogy ja van, csak 4000 Ft mert Weleda. Vagy azt se mondja, hogy menjek a dm-be ott van. Én nem értem hogy fogok ki ilyen sötéteket.



2012. dec. 26. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordul bőrgyógyászhoz,ő majd felírja neked recept alapján,ami remélhetőleg jó lesz!
2012. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így van, bőrgyógyász. én is csak az általa felírt krémektől nem növesztek rinocéroszpáncélt az arcomra:))) sajnos minden gyári krémtől kijön az ekcémám, viszketek, hámlok stb.
2012. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egyszer folsavat vettem és megkérdeztem hogy ez ugye a B9 vitamin,erre azt mondta pofát vágva ,nem ez folsav.De én úgy tudtam az egy és ugyanaz.De lehet én tudom rosszul.
2012. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hidrofil egyébként az jelenti, hogy vízszerető.
2012. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a patikában "gyógyszertári eladók" és nem patikusok vannak :)

Vagy inkább :(

2012. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom, mert hallottam ,hogy jó értékesítőnek kell lenniük, és megértem miért, csak hát rossz volt magamon tapasztalni
2012. dec. 27. 12:05
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!