Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen natúr hajápolási...

Milyen natúr hajápolási termékeket (sampon, festék stb. ) lehet kapni Magyarországon, és milyen tapasztalataitok vannak velük?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 01:27
 1/2 anonim válasza:
A Fuente termékeit tudom ajánlani. A gyógynövényes sampont próbáltam ki. Több ismerősöm is használja a termékeiket, és nekik is bevált. Neten is megrendelheted: www.figaroshop.hu
2013. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én az antalvali.com Bionom boltjában vásárolok. Az itt kapható összes termék garantáltan nem tartalmaz semmiféle káros összetevőt. Kapható itt kozmetikum, táplálék-kiegészítők, háztartási szerek és még sok más termék. Az oldal közösségi oldalként is működik, rengeteg hasznos dolgot lehet olvasni az egészséges életmóddal kapcsolatban, nagyon jó recepteket lehet itt találni. Akinek szüksége van rá, tanácsot is lehet kérni, nagyon segítőkész itt mindenki.

Itt találod a bioboltot:


[link]

2013. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!