Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Zöld tea, álmosság?

Zöld tea, álmosság?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam a zöld teáról, hogy pótolhatja a kávét stb. stb... Ma hazajöttem, elmentem boltba és vettem egyet (Pickwick) Aztán megcsináltam 1 csészével, megittam... viszont inkább álmosabb lettem, aludtam is délután három órát, szóval elég érdekes, másnak is van ilyen tapasztalata?

2013. ápr. 3. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
tegnap ugyanez történt velem. pedig nálam általában tényleg pótolja a kávét
2013. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem Pickwickkel kéne próbálkozni, hanem tényleg jó minőségű termékkel. Teaházakban lehet kapni minőségi zöld teát.

Én közvetlenül Kínából kaptam zöld teát, na attól egész éjjel ébren huhogtam.

2013. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a pickwick az zöld tea ízű, de köze nincs hozzá. A valódi teában több koffein van, mint a kávéban, nagyon durván felpörget.
2013. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A minőségi zöld tea szép fokozatosan pörget föl és sokkal tovább tart a hatása, mint a kávénak.Tanuláskor kifejezetten előnyös.Ajánlom, hogy nézz körül a Big Ben teaházban.Rengeteg féle zöld teájuk van.És létezik olyan variáció is mely kifejezetten azoknak van akik kávé helyett fogyasztanák.
2013. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zöld tea forrázva élénkít, 60 fokon nyugtat. Lehet, hogy nem volt elég meleg a vized?
2013. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!