Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Külső aranyér kezelésére...

Külső aranyér kezelésére tényleg alkalmas a beáztatott zöld tea filter?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy hatásos így ki is próbáltam mire elzsibbadt... fájni nem fájt, de kíváncsi lennék, hogy tényleg segít-e a gyógyulásban. Ha valaki tudna más "otthoni" jellegű megoldást arra is kíváncsi lennék, köszönöm.


Legalább egy éve van külső-belső aranyerem és használtam is a kenőcsöket, kúpokat amiktől meg is gyógyultam, de úgy látszik, hogy a pénz pénznek számít a gyógyszer iparban is, mivel a szerek befejeztével rögtön vissza jöttek a tünetek.

Úgyhogy mindenféle gyógyszeres megoldást nagy ívben elkerülnék.



2014. jan. 5. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kamillatea filtert használtam,ha nagyon fájt tettem rá gyógyszertári krémet. Közben bérescseppet ittam.

Nagyon lényeges, hogy WC használat után megmosd, / BOCS /

akkor is kamillás vízzel szoktam.

2014. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étkezés a legfontosabb ebben az esetben... Tessék rostban gazdag ételeket fogyasztani, fehér kenyér törölve, alkohol nuku, és igyál sok folyadékot, ami lehetőleg tiszta víz vagy gyümölcs/zöldség levek.
2014. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Halasiné válasza:
Ami nekem bejött , hideg tus de csak is oda kb 3x egy nap és 2-3 percig, nagydolog után szintén akkor lehet 5 perc is, semmi krém nem használt már ha vissza húzódik akkor nem kell napi 3x csak nagydolog után.......
2014. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!