Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egy éve lejártszavatosságú...

Egy éve lejártszavatosságú lenmagolaj? (Bio, vagy nem bio. )

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, h egy éve lejárt a szavija annak a lenmagolajnak, amitől erős bélgörcsöm és hamensésem lett, székrekedést követően, tegnap. Csak az adaggal lehetett probléma, miszerint egy e.k-t vettem be (életemben először teszteltem belsőleg lenmagolajat),

vagy pedig az egy éve lejárt szavatosság lehet az oka?


Ti mit tennétek evvel az olajjal? Nem olcsó termék az ilyesfajta.


Egybéként hűtőben volt tárolva kb másfél év óta.



2014. jún. 24. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kidobnám.Nem éri meg, ha meghajtja a gyomrod.Vennék újat. Az Őrségben termelői áron lehet venni.
2014. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Értem, amit írsz, viszont vegyük figyelembe, hogy a lengmagot (utóbbit bő vízzel belsőleg) és a lenmagolajat (szintén belősleg) hashajtásra, székletlazításra alkalmazzák alapvetően. Tehát rendeltetés szerűen működött, csak hát túlzott intenzitással... Elég durva görcsöm volt tőle 1-2 órán át (és hasmenésem, 10 percre intenzíven).
2014. jún. 24. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Első beíró:

Még annyit szeretnék mondani, hogy köszi a privát ötletet, egyébként lokálisan nem megfelelő, és arra szeretnélek kérni, hogy privátban nem, itt publikusan azonban szívesen folytatok párbeszédet. Köszi megértésed.

2014. jún. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!