Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha minden nap megiszok egy...

Ha minden nap megiszok egy pohár citromos vizet akkor az a szervezetből kiüritie az omega 3 zsirsavat?

Figyelt kérdés
Halottam hogy a citromos viz nagyon egészséges,és az omega 3 zsirsavas élelmiszerek is,és mivel a citrom zsir oldo akkor kiüritie a szervezetből az omega 3 mat?

2014. okt. 11. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem üríti ki.
2014. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még ott tartok, hogy az omega 3 zsírsavak egészségesek, van aki ezt kapszulában szedi, én pedig soha nem figyeltem oda rá, de mégis minek akarod kiüríteni?
2014. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem ez volt a kérdés, de ha citromos vizet iszol utána még fél-1 óra hosszáig ne moss fogat. Mivel a citrom savas, a sav pedig fölpuhítja a fogzománcot és így fogmosással konkrétan ledörzsölnéd azt.
2014. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem akarom hogy kiürüljön,akkor mindenap lehet inni a citromos vizet vagy hetente párszor?
2014. okt. 11. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha c vitamin bevitel a célod, akkor inkább ajánlom figyelmedbe a kaliforniai paprikát, abban több a c. Meg egyébként is a sok zöldséget.
2014. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a citromos viz oldja a zsirt? jah, a kezeden, meg a konyhapulton... A tested azert ennel okosabb.


Gondolj bele, ha lugositani akarod a szervezetedet, akkor is citromos vizet iszol, annal ellenere, hogy mikor megnyalod a citromot az savas. Igen, de a testedben atalakul lugossa.


Nyugodtan idd a citromos vizet, az omegat nem fogja kimosni beloled.


Csak arra vigyazz, hogy a fogaidat ne "aztasd" benne, illetve tul sok citromos viz okozhat reflux-ot es suru vizelesi ingert (a c vitamin enyhe vizhajto).

2014. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!