Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Gyszerű hajpakolások házilag?...

Gyszerű hajpakolások házilag? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) A hajam valami borzasztó!

Töredezik, kopik..még sorolni is fáj:D

Nem mosom túl a fejem és mosom ritkán se kb egy héten 2x Tudnátok mondani othhoni hajpakolást ami egyszerű és még csodaszép. Nem szivesen járok ilyen fejjel:/



2015. jan. 11. 20:35
 1/6 anonim válasza:

Hát, na. :) Én fiú vagyok, de volt hosszú hajam, meg na úgy azért a rövid hajammal is foglalkozom. :D

Megnézem a lányok haját is, szóval így tapasztalatból is meg valahol halottam vagy olvastam, hogy így 18 éves korig nem nagyon érdemes a hajat különböző dolgokkal kezelni, meg festegetni. Amit így megfigyelgettem, ha valaki festegeti, meg kezelgeti a haját annak egyre sűrűbben kell ezt megtenni az idő előrehaladtával. Szóval szerintem. :)

Nem tudom mire gondolsz a kopással kapcsolatban. :) De a te hajad még biztos sokat fog változni, ezért nagyon aggódni nem kell, mert lehet csak rontasz rajta.

Mikor hosszú hajam volt(vállnál is lentebb ért kicsit :D), tudom sokat kellett fésülgetni, reggel is este is. Szerintem az is fontosan mosás után hogyan szárítod meg(esetleg erre keress rá neten). Youtube-on ha rákeresel, magyarul vagy angolul is találsz hajápolási videókat. :) Azért mindent ne kenj rá!

2015. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jójó:D a kopás alatt azt értem,hogy a hajvégeken a barna kezd erosen világossa válni. De csak a vége...azt ertem hogy nem kenek rá mindent..:D oké változni fog de számomra ez zavaró...:D
2015. jan. 11. 21:53
 3/6 anonim válasza:
Talán, de csak így véleményem. Nem mindenki haja tud egyformán hosszú lenni. Talán egy picit rövidebbre kellene vágnod a hajad. De előbb nézz utána, mert csak úgy eszembe jutott, nem tudhatom. :)
2015. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, ezt használom, dm- ben lehet venni : [link]

Ezenkívül 3- 4 havonta èrdemes pár centit vágatni a hajból. Ami mèg fènyessè teszi a hajat a jázmin illóolaj (Aromax márkájú pl.). Tegyèl pár cseppet annyi samponba, amivel hajat szoktál mosni. Egyèbkènt ilyenkor tèlen nem szárítom a hajam, mert általában száraz a levegő a fűtès miatt, főleg a panelokra jellemző. :-)

2015. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ayattn válasza:
NE szárítsd a hajad! mindjárt nem fog töredezni a vége! :D Hagyd hogy magától száradjon meg éjjel! Sapka, esetleg türcsi rá, és alvás! Használni fog és még csak cicomákat sem kell rákenned!
2015. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6 liter só sav 2 liter ecet sav és egy leheletnyi shrek
2015. jan. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!