Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Himalaya Liv 52 máj tisztító...

Zs.Rich kérdése:

Himalaya Liv 52 máj tisztító tablettát hól lehet megrendelni? Kerestem a googlén keresztül. Megnéztem vagy 50 oldalt de nem találtam magyar oldalt csak német, angol román oldalakat. Nekem magyar kéne.

Figyelt kérdés

#Magyarország #rendelés #Himalája #liv 52 #megtisztító
2015. nov. 3. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Magyarországon nem engedélyezett, ezért nem forgalmazza itthon senki. Vagy nincs is hatása. Egyébként a magam részéről semmi "szájon át" alkalmazható szert nem vásárolnék a neten, mert semmi biztosíték arra, hogy nem árt a szervezetre. Ilyen dolgokat csak a gyártótól szabad rendelni, de ott sincs semmi garancia a hatásosságról. Árulnak sok olyan "csodaszert", ami inkább árt, mint használ. Főleg a májat nem szabad kockáztatni. Inkább beszélj szakorvossal, hogy ha probléma van, mit használj. Nem véletlenül kell a reklámokba bevenni a vény nélkül kapható szereknél, hogy a "kockázatok elkerülése érdekében..." Pl. ott van az Aspirin nevű "csodaszer". Az sem jó mindenkinek a vérhigító hatása miatt. Összegezve: ami Magyarországon boltban nem kapható, ne is keresd.
2015. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!