Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 12 éves fiú vagyok.64 kiló...

12 éves fiú vagyok.64 kiló 166centiméter szeretnék leadni a kilóimból. Ezt hogy tegyem meg? Ha tudnátok segítséget adni nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

#edzés #testépítés bio étkezés
2015. nov. 6. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat, felejtsd el az édességet, chipset, üdítőket. Majd nősz úgyis és lemennek a plusz kilók.
2015. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. :D
2015. nov. 6. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes ez, ne egyél cukortartalmú dolgokat, ne igyál kolát, és sportolj valamit rendszeresen. A magasságod még változni fog, megnyúlsz hamar... :-)
2015. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izom nehezebb, mint a zsír, ezt ne felejtsd el.


Diétázni ilyen korban szigorúan tilos, ráadásul a hormongabalyodás még csak mostanság fog jönni nálad, nagy kárt okozhatsz, ha pl. megvonod a szénhidrátot.


Sport-sport-sport :)

2015. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél/igyál cukrot tartalmazó ételt/italt.A gyümölcscukor az mehet,igyál rengeteg vizet.Ne egyél húst, tejet, tojást. Helyette rengeteg zöldséget (akár nyersen is). Kezdj el biciklivel iskolába járni, meg alaoból mindenhova.
2015. dec. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsóra ne halgass mert amit írt, az egy picit hülyeség. Nagy baj lehet abból ha nem eszel húst. D:

Mozogj sokat, és figyelj arra hogy mennyit eszel, de semmit se vonj meg magamtól.


(Most pedig elmegyek sírni mert rájöttem hogy anorexiás létemre oltogatom az előző válaszolót, aki csak segíteni akart...bocs)

2015. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!