Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egy átlagos embernek hány...

Egy átlagos embernek hány órát kell aludni és hány órát kell ébren lenni?

Figyelt kérdés
hogy normálisan nézzen ki, ne legyenek pirosak a szemek, megdagadva, stb...

2015. nov. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon változó van aki 5-6 órával is elvan, de van aki 8-9-el érzi jól magát..ezért általánosítunk 8 órára, hogy annyit mindenkinek kell aludnia


a szemeid nem azért lehetnek megdagadva szerintem

2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szemek nem szoktak megdagadni a kevés alvástól, a soktól se nagyon (nekem megteszik 9 óra fölött, de nem pirosak).


Változó. Vannak emberek, akiknek 3 óra kell, ritka, de azért nem extrém mértékben. Normál embernek szerintem 7-9 óra kellhet, más kérdés, hogy ha kell, sokan elviselik a kevesebbet. Nekem 7-9 óra kell (papírforma :) ha minden OK, akkor 7), étrend és stressz függvényében (ezek másnál is fontos tényezők) s képtelen vagyok alámenni, akár napokra is, első nap elkezdek nem működni és állva elalszom (már ha valaki ügyes ember sikeresen felver, mert engem idő előtt felkelteni extrém nehéz).

2015. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. nov. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!