Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan fogyhatok le 5 kilót?

Huszti panna kérdése:

Hogyan fogyhatok le 5 kilót?

Figyelt kérdés
45 kiló vagyok, de 40-39 szeretnék lenni. Rendszeresen sportolok. Nem koplalással szeretném elérni ezt az eredményt mert sajnos több felől is hallottam hogy azt vissza is hízod. Légyszíves segítsetek. Nagyon sokan szoktak piszkálni azzal hogy duci vagyok és ebből elegem lett azért is megakarom mutatni nekik hogy én is lehetek vékony, mint a mai fiatalok. mellesleg lány vagyok ha ez segít!
2015. dec. 9. 15:00
 1/5 anonim válasza:

Hány éves vagy? O.O és milyen magas? Mert ha fiatal vagy még, akkor azért nem éri meg fogyózni. Magasságot tekintve 120 centi lehetsz ha 45 kiló vagy és ,,duci". Szóval szerintem állj a tükör elé és gondolkodj el szépen hogy érdemes-e ennek nekiállni. Fogyni egyébként hatékonyan csak mozgással lehet, mert az az anyagcserét is gyorsítja, a megnövekedett energiafelhasználás miatt. Így nem fogod visszahízni. A koplalás pont lassítja az anyagcserét, így pillanatok alatt visszaszeded a leadott kilókat. De szerintem fogyózz, 45 kilóval nincsen semmi gond. Sőt...


Ha számít, 17/F.

2015. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és 147 cm. és amúgyköszönöm
2015. dec. 9. 15:48
 3/5 anonim válasza:
Akkor hagyd a fogyókúrát. Tönkreteszed magad vele. Egy ilyen fiatal szervezetnek fejlődni kell, az pedig fényevésből nem fog menni. Sportolni ettől függetlenül jó dolog. Csak ne akarj ennyire yokat fogyni vele, mert az nem vezet jóra. Inkább csak szórakozás céljából éri meg, nem mint ,,munka". 147 centivel, 45 kiló teljesen jó szerintem.
2015. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :3
2015. dec. 9. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársam is fogyózik,habár táncol,mozog,és semmi oka nincs rá.Hiába szóltam neki,Ő a maga részéről egy dagadt kis valaki.Alig eszik valamit szegény...Majd megbánja ha leesik a cukra :/

12/L

2016. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!