Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan váltsak életmódot?

Hogyan váltsak életmódot?

Figyelt kérdés
Imádok minden ételt,kislánykoromba sem voltam válogatós.De nem érzem jol magam a börömbe.Le akarok szokni a húsrol imádom az izét mivel tudnám csillapítani az izét,hogy ne kuvánjam.Meg glutén érzékeny is vagyok,segitsetek hogy ne kivánjam,és mi helyetesíti ezeket az eteleket,hogy nyugottan én is fogyaszthatom

#életmódváltás #Vega.glutén mentes
2016. febr. 9. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz leszokni a húsról, ha kívánod? Egyél kevesebbet és egészségesebb húsokat, meg halat. A gluténérzékenységet ki állapította meg? Millió receptet lehet már találni a neten gluténérzékenyeknek is, rá kell állni és szép lassan meg lehet szokni.
2016. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letudnek szokni,mert imadok kiprobalni ujakat,csak draga,az iz ami hianyzik.Ugy vagyok vele ha pl valaki sut es kinal,akkor nem tudok nemet mondani.ha ott van elotte egy tala suti akor azt en eszem.szoval,hogyan tudjak nemet mondani akkor is amikor latom.
2016. febr. 9. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy az üzletekben vásárolható só és cukor mérgezett. És mert hogy aki kínál, szóval nem ellenőrizhető az étel alapanyaga. És ha ilyen mérgezett adalékokat használ, nos magadat is megmérgezed ha megeszed.

Ez egyébként nem is alaptalan hiedelem. Mert a boltokban vásárolható só valóban káliumozva van. A jódozott só pl. azért van jódozva, hogy a belekevert káliumsó romboló hatását némiképp csillapítsa.

A cukor is valami hasonló! Némelyik gyártótól származó cukor vastag fehér habot képez a tea tetején. Más gyártótól származó cukor szimplán habzás nélkül oldódik a teában.

Ha nem sikerült még eléggé megijesztenem, hogy nem kell minden maszlagot bezabálnod, megkereshetsz priviben is!

2016. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

átérzem a dolgot mivel, mai napig nem tudom, hogy milyen emésztési gondom van 3orvosból egy se volt képes elküldeni kivizsgálásra de haggyuk is .....

Nem tudok megenni a mc d krumplit vagyis irritálja a sok só a végbelem pizzát se vagyis csak keveset (fösuli alatt másfél 32 es extra csipös feltétes pizza az egész) cukrászdai habos sütiket se kéne enni de mielött megbetegedtem (ha meg ) sokszor ettem ilyet mai napig ha bemegyek a plázába megkivánom ezeket illatuk alapján sok minden más ilyen is van kinálnak nehéz vissza utasitani vagyis akkor felmegy a savam és a savra muszáj enni. Próbálok a kellemetlen utóhatásokra gondolni, ami hasmenés bélgyulladás.. szóval amikor a wcn szenvedek megfogadom soha többé nem eszek ilyeneket fokról fokra megy lassan idöt kell adni magadnak

2016. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!