Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Másnak is van hasonló tapaszta...

Érdekeesség kérdése:

Másnak is van hasonló tapasztalata az antalvali.com-al? Furcsa módon azt tapasztalom, hogy ha az antalvali.com oldalon olyan kérdést, vagy megállapítást írok, ami nem tetszik a "moderátornak", akkor azt egyből törlik.

Figyelt kérdés
Ha jó dolgot írok, akkor azt átfogalmazzák saját kényük kedvük szerint, és belinkelik a bionom.hu boltuknak a címét. Sokszor, sajnos ezzel az eredeti cikket megcsonkitják, tönkreteszik. Az is furcsa, hogy nem lehet a user-ekenek egymással kapcsolatot felvenni, mert minden kapcsolatfelvételi kérelmet "censored" feliratra cserélnek. Ez engem felháborít.

#bionom.hu
2016. febr. 15. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ráadásul rengeteg tömény hülyeség is van az oldalon. A kritikát nem bírják.
2016. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt tapasztaltam, ezert abrandultam ki az oldalbol.
2016. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit vársz egy ilyen agymosó oldaltól. Akkora parasztvakítás az egész, hogy az nem igaz.

Mondjuk elég érdekes az is, hogy beleírtad a kérdésbe is a boltjuk címét, ezzel is reklámozva őket...

2016. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Idáig 100% a negatív vélemény róluk, ha ez szerinted reklám, hát igen negatív reklám.


Engem az zavar, hogy egy apró betegségnél felsorolja az atyaúristent is, és leír 100 fajta gyógynövényt rá, ezzel megtévesztve azt aki elolvassa.


Na és a 100 termék persze be van linkelve mind a shop-ba. Kizártnak tartom, hogy valaki megvegye a 100 terméket, és mind használja.


Azért aki természetes megoldást szeretne a bajára ne ijedjen meg, mert nem kell 100 gyógynövény mindenre!!!

2016. febr. 16. 08:32
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Én is olvasgattam régebben az oldalt hát mit mondjak nekem sem szimpatikus, hogy mindenkit a boltba irányít, ráadásul lépten-nyomon állítja, hogy semmi érdekeltsége nincs az üzletben. Ha valakinek baja van és kipróbálná a természetes gyógymódokat is érdemes jól körüljárnia az adott problémát és utána beszerezni az adott gyógynövényeket mert nagyon megvezetik az ilyen-olyan Bio boltokban. Szidják a gyógyszertárakat a borsos árak miatt, közben ugyanazt csinálják, ezrekért árulnak közönséges gazokat, kencéket. Aki teheti jobban jár ha maga gyűjti, termeszti vagy készíti a gyógynövényes cuccait és csak azt veszi meg amit nagyon muszáj. A fűszerporcokon és a zöldségeseknél is érdemes kutakodni, vannak jóval olcsóbb helyek és termékek mint a Bio boltban kaphatók.
2016. febr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nehezen mosom le magamról, de semmi közöm hozzá, sima vásárló vagyok évek óta: [link]
2016. febr. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Az lemaradt, hogy inkább náluk vásárolok. Ez az Antalvali soha nem volt a szívem csücske, és egyszer egy orbitális tévedés miatt írtam, a válasz a tiltás volt.
2016. febr. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, antal vali team engem is kitiltott.

Ez a jomtom milyen csapat?

Igazából az érdekel, hogy tudnak-e egy problémára megoldást adni?

Vagy én találjam ki a megoldást?

Esetleg olyanok mint a bionom -nál?

Felirnak 45 fajta gyógynövényt, mert minden jó mindenre.

2016. febr. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!