Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Most szeretnem elkezdeni a...

Most szeretnem elkezdeni a Gerson terapiat . Tudnatok adni par hasznos otletet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"Meglehetősen elterjedt az a vélekedés, hogy a terápia drága, nehezen kivitelezhető, nagyon munkaigényes, szigorú és monoton, sokan talán ezért is választják inkább a hagyományos onkológiai kezeléseket."


Ebből kiindulva szerintem szimpla pénzlehúzás! Mert a beteg ember mindenre képes hogy megszabaduljon gyötrelmeitől, és ezt használják ki azok akik ezzel foglalkoznak. Én tudok ajánlani sokkal olcsóbb és százszor hatékonyabb terápiát amit orvosi felügyelet nélkül meg lehet csinálni.

2016. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Hát biztosan jó dolog szép tiszta környezetben pihenni, tornázni, sétálgatni, sorstársakkal ismerkedni, barátkozni. Jó, hogy van kivel megosztani a gondjaikat és lelki tanácsokat kapnak, valamint egészséges ételeket esznek a gyógyulni vágyók. Az sem elhanyagolható, hogy reményt keltenek az emberben a gyógyulásra, bár ez nem minden esetben elég. A tisztító kúrák is minden bizonnyal jótékonyak de én nem hinném, hogy ez minden esetben elég. Ha nem lennék beteg, ill lábadozó lennék és volna rá pénzem lehet, hogy kipróbálnám bár ha van pénz pihenni, gyógyulni másutt is lehet, úgy értem orvosok felügyelete mellett szanatóriumban. Nem tudom mit mondjak, nem tudom miért gondoltad, hogy kipróbálnád, lebeszélni sem akarlak róla, kívánom, hogy megtaláld azt amit keresel.
2016. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp javaslom. Ha egészséges vagy, mégtöbbet teszel az egészségedért. Ha valami betegség gyötör, a teljes gyógyulás reménye éltessen.
2016. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, megcsináltad azóta a terápiát? Mik a tapasztalataid?
2018. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!