Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek mitől lehet? Ez...

Szerintetek mitől lehet? Ez mással is előfordult? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Arról lenne itt szó, hogy labdarugó voltam kicsivel több mint tiz évig.. mindkét combizmom elszakadt igy abba kellett hagynom.. nem is ez a lényeg. Foci közben is, és most, hogy már nem focizom, csináltam a fegyencedzést. Sose voltam vastag jelenleg 170 magas vagyok és 66 kiló ami azért nem nagy súly.. Has gyakorlatokat mindig is csináltam több fajtát és nagyobbb mennyiségben.. intenzivebben november óta fegyencedzek, mióta a focit abbahagytam.. nem csinálok olyan gyakran ahsgyakorlatokat mint korábban.. a felső kockáim megvannak de mégis olyan nagy a hasam.. mintha mindig jól lennék lakva.. van, hogy kisebb van, hogy nagyobb... felső kockák látszanak alhas nem annyira.. rosszúl csinálhatok gyakorlatot? vagy valami betegség? vagy csak genetika?

2016. márc. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, van olyan, hogy a zsír nem a bőr alatt rakódik le, hanem a belső szervek körül. Ilyen pl. a sörhas. Nem feltételezem, hogy neked az van, csak példának mondtam, hogy el tudd képzelni. Persze ha valami hibásat mondtam, valaki javítson.
2016. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban lehet hasfalon belül lévő ún. viszcerális zsír, illetve a belekben felgyűlt salakanyag és abnormális bélflóra. Nekem leginkább utóbbi miatt volt pocakom, amikor elkezdtem a GAPS étrendet (hasonlít a paleóra), kb. 1 hét alatt eltűnt, és másfél kilót "fogytam".
2016. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2016. márc. 30. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Lett egy kis háj a hasadon néhány kiló túlsúlyod van, amiatt nem olyan kockás már a hasad mint eddig. Kevesebb kalória bevitellel, vagy az ételeknek a zöldség-gyümölcs kategóriába való eltolásával, vagy több edzéssel leadható ez a pár kiló felesleg, és ugyanolyan kockahasad lesz, mint régen.
2016. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!