Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 2hete csinálok tisztítókúrát...

2hete csinálok tisztítókúrát semmi tejtermék, cukor, glutén stb de tegnap berugtam és hát azokba bőven volt cukor meg alkohol, nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Jó tudom nem kellett volna de már nem tudok mit tenni
2016. jún. 4. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

most komolyan, mi értelme ezeknek a kúráknak? azon kívül, hogy csak a saját szervezeted kínzod?

bármilyen hihetetlen, de a szervezet nap, mint nap tisztítja, méregteleníti saját magát azzal, hogy ürítesz...

2016. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

2hét tisztítókúra után alkoholt inni, pláne berúgni ... hogyismondjam... elég problematikus a szervezetednek.

Nem dől össze a világ emiatt.

Vagy tovább sajnálod magad,

vagy feladod a kúrát,

vagy azt mondod, csinálod tovább, tanultál e rossz érzésből és tovább figyelsz a táplálkozásodra, további alkoholfogyasztás nélkül.

Ha valami jó neked, akkor folytatod, ha nem jó, akkor változtatsz.

2016. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első is írta ezeknek a "tisztítókúráknak" nincs sok értelme, miért fosztod meg magad tápanyagoktól, ha nem vagy rájuk érzékeny? A szervezetet megterhelik ezek a kúrák, főleg, ha utána sok alkoholt iszol.
2016. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mert természetgyógyász kimért egy szerkezettel és állítólag el van "szemetelve" a bélrendszerem tehát nem táplálkozok egészségesen, igaz nagyon nehéz hirtelen mindent eldobni és szinte növényevőként élni pár hétig, kicsit becsavarodtam és ittam barátaimmal
2016. jún. 6. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen kóklereknek nem kéne hinni..., csak tönkreteszed a szervezeted

ha egészségesen akarsz táplálkozni egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiörlésű cuccokat, stb, sportolj, de ne kínozd magad ilyen hülyeséggel

mint mondtam, a szervezet mindennap méregteleníti magát azáltal, hogy ürítesz, ha ez nem menne, akkor lenne gond

2016. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen, szerintem nem kell falnak menni. Folytasd, amit elkezdtél, pár hét után érezhető lesz a hatása. A tejtermék, a cukor és a gabonák a bélflóra felborulásához vezethetnek, ami sok betegség oka lehet. Ha a kedvezőtlen hatású ételeket nem eszed, egyes kártékony bélbaktériumok és gombák éhen pusztulnak. Érdemes probiotikummal megtámogatni a folyamatot. Amit tegnap ittál, azzal a megmaradt bacikat és gombákat jól megetetted, de jó esetben már nem voltak túl sokan.

Amúgy ezek az élelmiszerek nem létfontosságúak, semmit nem veszítesz vele, ha nem eszed őket. A tejben és gabonafélékben lévő hasznos tápanyagokat más ételekből is be tudod vinni.

2016. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!