Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Dr. Chen féle aloés fogkrémmel...

Dr. Chen féle aloés fogkrémmel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Esetleg más jó, természetes fogkrémet tudnátok ajánlani?

2016. aug. 19. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jók sajnos.

A zselés állaga, és az íze nagyon tetszik, viszont iszonyatosan erős.

Nekem már az első fogmosástól kimarta a bőrömet - értsd, ahol érintkezett vele, ott megduzzadt és vörös lett, pedig tudtommal semmi nincs benne, amire allergiás lennék. Úgy néztem ki, mint Joker :D

A férjem használta pár hétig, de aztán kidobta, mert neki egy idő után az nyelvét és az ínyét kezdte marni.

Kár érte, pedig egészen jó cucc lehetett volna.

Kísérletezgetek, amikor pénzem engedi, mert azért nem a legolcsóbb darabok... sajnos még nem találtam olyat, amit ajánlanék is.

2016. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kb. 800-ért vettem, amit korábban használtam fogkrém az drágább volt ettől, szóval azért olyan drágának sem mondanám. Ma próbáltam ki először, nekem nagyon kellemes volt használatra, de persze főleg hosszú távú tapasztalatok érdekelnének.
2016. aug. 19. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek a hosszú távú tapasztalataink :)

Illetve nem olyan hosszúak, mert mindkettőnket rövid időn belül kinyírt.

A 800Ft-ot még én sem sajnálnám, de ami nem ilyen, mint ez, sajnos minimum a duplájába kerül.

Nyugodtan próbálgasd, hátha neked beválik, tapasztalatot kértél, én leírtam a miénket :)

Egyébként azt elfelejtettem mondani, hogy a tisztítóhatása jó, nem képződött fogkő mellette, csak hát nem éri meg minden nap lesavazni az ember nyálkahártyáját.

2016. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván. :) Majd megírom, mi mit tapasztalunk vele.
2016. aug. 19. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én és az egész család a forever bright toothgel-t használjuk és nagyon bevált. Aloe vera alapú és propoliszt is tartalmaz.Védi a fogínyt és nincs benne csiszolóanyag és fluor sem, így a gyermekek is nyugodtan lenyelhetik. A fogkőképződést is gátolja.Ráadásul nagyon gazdaságos, kevés kell belőle.Érdemes kipróbálnod.
2016. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. aug. 20. 17:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az informálás kedvéért: azóta a férjemmel elhasználtuk a Chen féle fogkrémet, nekünk semmi gondot nem okozott, nekem kifejezetten jónak is tűnt a fogínyemnek. Fogunk még venni.
2016. okt. 18. 11:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta is használjuk. :)
2017. szept. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!