Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi az igazság az ÉLESZTŐRŐL?...

Mi az igazság az ÉLESZTŐRŐL? Láttam egy orosz videót, ami méregnek tartja. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

#élesztő-káros-hatásai
2016. szept. 8. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vannak akik nem fogyaszthatják ,azoknak káros.Ez a candida betegség egyébként.Az,hogy az élesztő méreg lenne az túlzás,inkább úgy mondanám,hogy nem létfontosságú táplálék.Hol található az a videó?
2016. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=LUbXTXE5o-4 ez az egyik, de van még egy...
2016. szept. 8. 10:27
 3/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=QvcuNvXGBJs

ez a másik video, amit találtam. Vajon mi az igazság?

2016. szept. 8. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Ami youtube videón van, és konteót tartalmaz, az az esetek 95%-ában marha nagy hülyeség, nem is érdemes megnézni. Így bele sem nézek ezekbe a videókba, pláne ha konteós, pláne ha orosz...


Az élesztővel semmi baj nincs. Van egy maréknyi idióta, aki nem eszi, mert "candidás". Az élesztő egy teljesen más faj, köze sincs a candidához. Arról nem is beszélve, hogy sok laikus összekeveri a lokális candidafertőzéseket (hüvely, száj) az egész szervezetre kiterjedővel. Szisztémás, tehát egész testet érintő candidafertőzés valódi orvosi értelemben csak súlyos betegségek talaján alakul ki, pl. AIDS vagy leukémia. Olyan nincs, hogy vígan elélek, és "candidás" vagyok, az egy életveszélyes, és gyorsan halálhoz vezető megbetegedés, ráadásul rettenetes tünetei vannak.


Ami miatt a candidadiétás marhaságok segíteni szoktak, hogy ezek az emberek full tömik magukat szénhidráttal, és ha diétáznak, akkor egy egészségesebb életmódra térnek át, amivel sok panasz megszüntethető.

2016. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát elég érdekesek ezek a videók,nem tudom mennyi a valóságalapjuk?Szerintem a génmódosított élelmiszerek sokkal nagyobb problémát fognak jelenteni.A finomított cukor,a mértéktelen húsfogyasztás legalább ilyen súlyú problémák,de ezekről nem sok szó esik.De egyébként az emberek többsége már csak megszokásból is eszi a kenyeret.Viszont lehet kapni elég régóta élesztő nélkül készült kenyeret,ki lehet próbálni...
2016. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én Teljesen ellenkező véleményen vagyok az élesztőről. Nem méregnek, hanem kiváló egészségjavító élelmiszernek tartom. Elősegíti a szénhidrátok lebomlását, csökkenti a koleszterinszintet, jó vas és nyomelem forrás, számos vitamin megtalálható benne. Cukorbeteg vagyok és állítom, hogy sokat segít, rendszeresen csipegetek élesztőt és krómmal dúsított sörélesztő tablettát is szedek.
2016. szept. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Az első hozzászolónak, amit írt az erős túlzás. A candida az gomba, és cukrot eszik, ha valaki sokat eszik akkor könyebben áldozatává válik.


Az élesztőt állítólag hitler idejében találták fel, de rögtön rá is jöttek a németek, hogy káros. Mit mondott erre hitler? Nem baj, majd odaadjuk az orosz testvéreinknek, és így is lett.

2016. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
... és a magyar, élesztővel készült bolti kenyerek nem károsak? Biztos, hogy nincs bennük valami káros adalékanyag?
2016. szept. 9. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azon az elven nem eszem élesztőt, hogy egyszerűen nem kell a testemnek, a szervezetemnek, akkor meg minek? Oké, nem eszem cukrot meg lisztet sem, meg kávét meg teát meg tejet sem iszom, meg semmilyen mesterséges anyagot (mert számomra igen, ez mind méreg), és ajánlom, hogy próbáld ki te is: a zöldségekben, gyümölcsökben, halakban, húsokban, tojásban pont megvan minden, ami a szervezetünknek szükséges, és ha ráadásul a cukrot teljesen kizárod az étrendedből, akkor rájössz, hogy soha, de soha nem vagy éhes - mindenképp megéri! :)
2016. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...és netszerte lehet mindenfelé mindenről infót találni, ez nem vmi spéci módszer, mindössze saját magamon kipróbáltam, és rájöttem, hogy nem hiányzik a cukor, sosem vagyok éhes, nem hiányzik a kenyér és a tej, a péksütik, és igen, még mindig élek, sokkal kiegyensúlyozottabban (testileg és lelkileg), mint előtte. Ennyi
2016. dec. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!