Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Bio életmód

A kérdés
david2014 nevű felhasználó kérdése:

Milyen tipusu vagy fajta aloe verat lehet fogyasztani?

sokfelet lattam es hallottam , mind mind aloe vera neven szereplenek de egyiknek szuros a level szele, masiknak egyenes a levele, csillagalakban nonek ki, a masik pedig csak szembelevo leveleket hajt es magasabb , melyiket szabad fogyasztasra elkesziteni?

Keress kérdéseket hasonló témában: aloe vera

2016. nov. 14. 21:38  Privát üzenet  

A válasz
Ezt,biztosan! [link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. nov. 14. 22:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki a normálnál több Aloe Vera-t használt akkor lehet valami fajta következménye?
Minden fajta aloe alkalmas égésnyomok és másfajta sebek kezelésére? Laikusként honnan tudom, hogy jó fajtát veszek-e? Hogy kell kinéznie a valóban gyógyító növénynek? És vajon...
Propolisz tablettát (forever aloe fajta) szedhetek 35hetesen?
A Libero törlőkendővel elégedett vagy? 2 fajta van, az egyik az aloe verás fehér zacskós. A másik műanyag visszazárható tetejű illatmentes. Melyik jobb?
Hol lehet jó fajta Rooibos teát és Aloe Vera juicet/italt vásárolni?
Ez is gyógyító? A mellékelt aloe virágról kérdezném, ez a fajta is jó sebgyógyítástól kezdve mindenhez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Bio életmód rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!