Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen vízszűrőt/víztisztítót...

Milyen vízszűrőt/víztisztítót érdemes beszerezi? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Szeretném kiszűrni a csapvízből a gyógyszer- és hormonmaradványokat, vegyszereket. Sokféle tisztítót látok a neten, de nem tudok kiigazodni rajtuk. Tudtok segíteni?

#víztisztító #vízszűrő #hormonmaradvány #gyógyszermaradvány
2016. nov. 29. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, bevált, szeretem: [link]
2016. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem a vízkő kevésbé rettent, mint a csapvízben lévő gyógyszermaradványok és hormonális fogamzásgátló-maradványok, amelyek hosszútávon hatást gyakorolnak az ember saját hormonháztartására, egészségére. A fenti kütyünél nem írja, hogy ezeket kiszűrné...
2016. dec. 8. 17:36
 3/5 anonim válasza:
Csak is LUX típusút, nem kell semmiféle után sózás stb. és kiszűr minden hormonmaradványokat.
2017. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről a LUX-ról írnál egy kicsit? Nézegettem a honlapját,de szinte semmi nem derült ki számomra. Sem árakat nem találtam,sem pontos specifikációt a műkődésről. Egy MLM cég is többet elárul a termékéről a weboldalán,és még árat is oda mer írni. Annyi van ott hogy "Kérje ingyenes bemutatónkat!


Tudjon meg többet a Luxról és a Lux termékekről, kényelmesen otthonában vagy munkahelyén, kötelezettség nélkül!


Munkatársunk részletesen bemutatja Önnek a terméket, hogy saját szemével győződjön meg annak előnyeiről, érdekes és hasznos információkkal szolgálva az egészséges életmódról. A kipróbálás során saját maga választhatja ki az igényeinek megfelelő berendezéseket.


Kérjük, töltse ki az alábbi adatlapot, hogy munkatársunk időpontot egyeztethessen Önnel a személyes találkozóhoz."



Nem zárkozom el tőle, de szerintem ez már inkább termékbemutatós feelingje van,amiben megdumálnak, hogy vegyél fel több százezer Ft hitelt,a soha vissza nem térő ajánlatukra. Legalábbis én nem tartom korrektnek, ha valaki nem meri az interneten felvállalni az árfekvését.

2017. máj. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 4-es vagyok, mikor az előző hozzászólást elkűldtem, feldobta ezt a reklámot a gyík. itt legalább ír árakat. [link]
2017. máj. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!