Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Sampon házilag?

Sampon házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Régebben olvastam valahol egy házilag elkészíthető sampon receptet. Szerintetek beválna? Ezeket kell összekeverni(arányokat nem írok): tojás, citromlé, görög joghurt, méz, kókuszolaj, illóolaj, kevés reszelt gyümölcs vagy zöldség, kis tej. Az összetevőket jól össze kell keverni és a pasztát üvegbe tenni. Kérdés az, hogy a tojás és a joghurt nem romlik meg, ha pihentetés után használom a házilag "kotyvaszolt" sampont? Közvetlen hajmosás előtt érdemes készíteni, vagy nem baj, ha csak pár héten belül használok el egy kisebb üvegnyit? Előre is köszönöm!

2016. dec. 17. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát,de megromlik én a helyedbe inkább szappant használnék bár az tudom nem hajra való de az ugye nem romlik meg.Ez a cucc körülbelül megromlik 2 hét alatt.Szóval inkább vegyél természetes anyagokból készült szappant.
2016. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyel bolti sampont, vagy tenyleg v.mi termeszetes szappant.


En pudert csinaltam mert huh de jo lesz, adalekanyagmentes stb. Nem jott be, konkretan marta a fahej az arcom..a szinrol mar ne is beszeljunk, hogy nem lett olyan ami kellett volna.Csinaltam pakolast is hajamra,az sem valt be.Az is ilyen tojasos v.mi volt.. mezzel.


Amugy en tuti nem mernem a tejes, tojasos sampont csak frissen hasznalni. Sztem siman megromlik es lesz olyan illatos...

2016. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat :)
2016. dec. 17. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem válna be. Inkább vegyél valami természetes sampont. Alverde,Inecto
2016. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én azt olvastam a neten hogy az ondó az egyik legjobb sampon, nem tom mennyi igaz belöle
2016. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak frissen használnám...

Az érdekelne, hogy a reszelt gyümölcsöt, zöldséget ki tudod-e mosni a hajadból. Tojásból az egészet beleteszed? Szerintem elég lenne a sárgája.

2016. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A válasz mindenre a helyes tömeggyártás mert az mindent meggyártana amit kell jól.
2016. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Főnix Egyensúly Studió válasza:

Íme egy kis recept:

[link]

Ha továbbiakba tudok segíteni keressetek bizalommal.

2023. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!