Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mely zöldségek/gyümölcsök a...

Mely zöldségek/gyümölcsök a legegészségtelenebbek? Melyek azok, amiből "bármennyit" lehet enni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy jó helyre "illesztettem"-e a kérdést,ha nem, akkor előre is elnézést!

2017. jan. 6. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam vezet a dinnye és a szilva.
2017. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és a szőlő
2017. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok,amelyek nem szezonfüggőek.Sajnos dinnyét,szőlőt nem mindig lehet kapni.(szilváról nem tudok nyilatkozni.)
2017. jan. 6. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nincs olyan h egészségtelen gyümölcs/zöldség... max ha nem mosod meg... meg a sok szilva esetleg megfosat, az lehet h hosszútávon nem jó a bélflórának...
2017. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok a gyümölcsök a legegészségesebbek, amelyekben kukac van, és persze jó messze teremnek a forgalmas utaktól!
2017. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egészségtelen,max olyan, aminek magas a fruktóz(gyümölcscukor) és glükóz(szőlőcukor), ezekből kevesebbet ajánlott enni.Ilyen pl.a banán,az ananász stb. És bármelyikből ehetsz bámennyit, de ha sokat eszel akármelyikből,az zsírként fog raktározódni a cukortartalmuk miatt. Bármelyikből ehetsz,csak mértékkel
2017. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam bocsánat, hogy *fruktóz és glükóz tartalma
2017. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a zöldségekre rátérve bármennyit ehetsz a kukorica,a hüvelyesek és a répa kivételével. Azokból csak mértékkel.
2017. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!