Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményetek az Anatur/Na...

Mi a véleményetek az Anatur/Natur Tanya/Dr. Natur termékeiről? Ugyanaz a három. Kamu? Felszívódnak? Tényleg az van benne amit hirdetnek? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Vélemények és tapasztalatok is érdekelnek. Jó vitamint keresek, ami nem kamu és tényleg használ. Az ilyen dm-es rossmanos dolgok szóba se jöhetnek, betesztelték őket és 0 vitamin volt bennük, keményítőből meg cukorból állt az egész. Ezért nem merek már akárhonnan rendelni, az anatur termékekről viszont nem találtam semmilyen véleményt. Ha esetleg nem megfelelőek a termékeik, kérlek ajánljatok vitaminokat, hogy melyik fajtából érdemes rendelni és beszedni. Köszönöm!

2017. jan. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sóskában, káposztában benne van minden ami egy embernek kell. Tök felesleges a gyártókat és a forgalmazókat gazdagítani.
2017. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ostobaságot kérem ne írjon. Ha ez elég lenne nem lennének beteg emberek a földön. Akkor tessék azt enni, és örüljön neki hogy magának ennyi elég. Én is eszek, elég sokat, mégis több féle vitamin és nyomelem hiányom van, ami miatt több bajom is van, és ezeket pótolni kell, és nem tudom csak táplálkozással. De nem szeretnék magyarázkodni, nem ez volt a kérdés. Legközelebb csak olyan írjon aki érdemi válasszal tud szolgálni, köszönöm.
2017. jan. 11. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A betegségek nem azért vannak, mert hiányzik a vitamin! Hanem azért, mert az emésztés során nem képes már előállítani. El van rontva az emésztés! Ennek oka a sok gyári cucc!
2017. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre akarok választ kapni, nem életmód tanácsokat kértem. Vitaminhiányom van, vitamint kell szednem, azt sem tudják milyen bajaim vannak, mitől lehet, kérem ne okoskodjanak itt nekem ezekről a dolgokról. Én tudom hogy szükségem van vitaminra, nem a betegségeimről tettem fel kérdést, hanem arról hogy ez a márka jó-e, érdemes-e megvenni, ha nem, akkor melyiket ajánlanák. Aki nem tud érdemben hozzá szólni, az ne szóljon mert nem segítség csak felesleges rizsa, és elviszi a témát. A KÉRDÉSRE SZERETNÉK VÁLASZT KAPNI. Köszönöm annak aki tud segíteni.
2017. jan. 14. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gyökér xddd
2021. ápr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mármint a káposztás, sóskás válaszoló :DD

amúgy én is most tervezek naturtanyától rendelni, remélhetőleg jók a vitaminjaik

2021. ápr. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soma9111 ***** válasza:

Látom itt aztán mindenki írt mindenre csak éppen nem maga a kérdésre, általában ez így szokott lenni itt :( :D



Én most jelenleg a Natur Tanya Szerves korall port kezdtem el nem rég szedni,

Magnézium és kalcium.


(Natur Tanya Szerves korall por – okinawai korall eredetű kalciumot és magnéziumot tartalmazó étrend-kiegészítő.


Japán csodaszép okinawai szigetvilágát körülölelő, Csendes-óceán korallszirtjeiről származó, természetes! erózió során keletkezett korall por, kalcium és magnézium tartalommal, segédanyagok hozzáadása nélkül! .)


Hogy igaz e vagy sem azt nem tudom, azt se hogy igaz e. hogy természetes, és segéd anyagok nélküli, de elég jónak tűnik 🙆

Aztán majd el válik.

2023. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!