Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Bio életmód

A kérdés

Melyik fehérjéport tudom venni ami teljesen egészséges és mentes a hozzáadott édesítőszertől, cukortól, szinezéktől, szójától?

NutraBio Whey Protein Koncentrátummal szemeztem de azt nem tudom hol lehet kapni. Shop builderen nem lehet rendelni, más helyről meg nem tudok hogy lehet venni.

2 éve edzek, tökéletes étrenddel, viszont most az eddig cukros és édesítőszeres proteineket le akarom cserélni az egészségem érdekében.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fehérje, protein, shake, egészség, edzés, táplálkozás

2017. jan. 31. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni hogy az íz nálam nem a legfontosabb.

# 1/4Időpont 2017. jan. 31. 20:39 Privát üzenet
Van natúr, rizsből készült, absorice, naturize, blnce, stb, keress rá így.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. jan. 31. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Húsból készültet szeretnék, mert abban megvan minden szükséges aminósav.

# 3/4Időpont 2017. jan. 31. 21:28 Privát üzenet
balazsvagyok nevű felhasználó válasza:

Ízesítetlen Myprotein Carnipro-ban a marha fehérjén kívül csak xanthángumi van, ami egy természetes poliszacharid, tehát elég "minden mentes", cserébe egyáltalán nem finom.

# 4/4Időpont 2017. febr. 1. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen egészséges zsírok vannak?
Szerintetek az legális, ha egy kis egészséges erdőben, (lehetőleg nem védett) egy titkos rejtett területen magokat (pl búzafűmag, csíráztatáshoz) répa, paradicsom és egyéb...
Tényleg olyan jó az egészségünknek a KÓKUSZ-ZSÍR? Nincs helyette valami ugyanilyen hasznos HAZAI zsiradék a főzéshez?
A teljes kiőrlésű tésztának milyen az íze?
Pasztörizált gyümölcslé fogyasztása egészséges?
Folyékony édesítőszertől szomjúság, nyelvszárazság?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Bio életmód rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!