Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen oka lehet a következő...

Milyen oka lehet a következő tüneteknek? Kóros aluszékonyság/fáradtság, szem környéki duzzanat, egész nap álmos, fáradt szemek. Bedagadt nyirokcsomók.

Figyelt kérdés
Én a porra gyanakszom mert egy ideje fűtős ventillátorral segítünk rá a fűtésre. De az aluszékonyság kicsit durva tünet ehhez.
2017. febr. 4. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A bedagadt nyirokcsomók is, nem csak az aluszékonyság. Valamilyen gyulladás zajlik a szervezetedben, esetleg rosszabb. Nem ártana elmenned orvoshoz.
2017. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orvos általában valahányszor elmentem soha nem segített. VOlt hogy voltam sebészeten nekem kellett felszúrni a gennyes lábujjamat. Volt hogy elmentem gennyes mandulagyulladással, de házi módszerekkel kellett kikezelni, mert az orvos "nem látott semmi bajt"
2017. febr. 4. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Oxigénhiányos levegő?

A nyirokcsomók viszont vírusfertőzésre utalnak, a fáradtság lehet emiatt is. Erősítsd meg az immunrendszered és szellőztess sokat, ha nincs nagy szmog.

2017. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!