Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Le szeretnék fogyni.13 éves...

Ferenczi Midas kérdése:

Le szeretnék fogyni.13 éves (fiú) vagyok. Igaz annyira dagadt nem vagyok de kb.5-8 kiló felesleg van rajtam hogyan tudnám azt leadni? Lehetőleg gyorsan. És kérlek most ne ilyet irjatok, hogy: DIÉTÁZZ hanem valami konkrétabbat pl:ilyet egyél meg olyat

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 20:52
 1/4 anonim válasza:
100%

13 évesen azért még ez annyira nem nehéz dolog. Én sportoló vagyok és amikor a pályafutásomat kezdtem, nekem is voltak gondjaim a súlyommal. Nem diétáztam nagyon, csak kicsit odafigyeltem, hogy ne egyek annyi szénhidrátot, cukrot és már mentek is le a kilók. De egy pár tippet a gyorsabb fogyás és az egészségesebb életmód érdekében tudok adni: 1. Reggelente 0.5l vagy ha az sok akkor 0.3l vízet kell meginnod éhgyomorra. 2. Igyál napközben is sok vizet. 3. Délutàni órákban egyél vacsorát, ne este.. olyan 4-5 óra körül. Ha viszont mégis éhes lennél, akkor vegyél olyan shaket, amiben nincs cukor és szénhidrát, és azt fogyazzd vacsora helyett. (Tudok ajánlani privatban ha szeretnéd, hogy én milyet szoktam enni)

Ha ezek megvannak, akkor már csak az kell, hogy sokat mozogj és garantàlt a siker.(Persze, csak egy normális étrend mellett)

2017. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kövesdi Vilmos válasza:
93%

Én a sportolástól 13 évesen "híztam", mert ugye az izom sűrősíge, mint a zsírnak.

Amugy a te korodban nem dietazni kell, ha nem mozogni, akár fél óra intenzív séta egy nap. Ha mégis, akkor a növésben lévő szervezetnek a legjobb a tömegtartás. Mert: ahogy nősz, úgy kéne több kg nyomnod. Ha 2hónapig, ha tartod a súlyodat, akkor olyan magas leszel, amihez az a 8 kg már nem lesz plussz.

2017. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
24%
Szia! Nem akarok okoskodni, de konkrétan DIÉTÁZZ!
2017. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha kicsit odafigyelsz hogy mikor mennyi kaja és mellette sportolsz akkor középsuliig biztosan eltűnnek a kilók:)
2017. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!