Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik homoktövis terméket...

Hrdlicka kérdése:

Melyik homoktövis terméket használjam és mi a helyes adagolási dózis?

Figyelt kérdés

az emelkedett májértékek miatt - is - fogyasztanám a homoktövisből készült készítményeket. Viszont tanácstalan vagyok, mert az eddigi interneten kapott információk alapján nem világos, hogy homoktövis olajat, homoktövis magolajat, homoktövis magőrleményt, homoktövis héj- és magőrleményt vagy homoktövis húsőrleményt érdemes fogyasztani, ti. ez az eddig elolvasott cikkekből nem derül ki egyértelműen. Ráadásul az őrleményekre vonatkozóan nagyon eltérő adagolási információkat találtam, mint pl.


Az őrleményt általában étkezés közben fogyasztjuk, naponta 1-3 teáskanállal. 


Naponta 2-3 evőkanál.


Fogyasztása: egy teáskanálnyi homoktövis őrleményt egy kis folyadékba (víz, gyümölcslé) keverve fogyasszunk, majd 2-3 dl folyadékot igyunk meg


Ezeknél javaslatoknál, melyek őrlemény-termékekhez kapcsolódnak, nem derül ki egyértelműen, hogy a homoktövis melyik részéből készült az őrlemény. Próbaképpen vettem egy Bio márkájú 40g. homoktövis őrleményt - készítette Kovács László Lajosmizse - de itt sem derül ki, hogy a homoktövis mely részét őrölte meg Kovács úr.


2017. márc. 26. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Naturland Májvédő teát, vagy Silegont használj! Nekem segített!
2017. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy csomag máriatövis magot tarts a zsebedben. Mikor eszedbe jut, vagy rányúlsz a zsebed mélyén, egy csipetnyit, 8-12 szemet tegyél a szádba és nyeld le.

Nekem 35 évnyi alkoholizálás után segített 6 hónap alatt rendbe hozni a májamat, és mindezt mindenféle orvosi felügyelet és segítség nélkül. Már 18 éve nem iszom semmiféle alkoholt.

Azt javaslom, hogy ne gazdagítsál egyetlen gyártót sem a pénzeddel! ugyan is, Ők belerakják szívüket lelküket a termékbe, csak épp a hatóanyagot pótolják valami vegyszerrel. Tartsd szem előtt azt a megállapítást, hogy az egészségben nincsen semmi üzlet, csak a beteg embereknek lehet eladni különböző termékeket. Ebből kiindulva semmilyen célzott terápia nem gyógyíthat! Csak a saját elhatározásodból kifolyólag lehetsz egészséges!

2017. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!