Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Napi hányszór, menyit és mit...

Napi hányszór, menyit és mit kell enni?

Figyelt kérdés
Szeretnék átszokni valami egészségesebb, rendszeresebb evési formahoz.
2017. ápr. 30. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
5-ször ajánlott, reggeli, ebéd, vacsora, tízóraira és uzsonnára gyümölcs.
2017. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
mindig mikor éhes vagy és a karfiol az ajánlott
2017. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.) Naponta állt. 5 étkezést javasolnak. Ezt nagyban befolyásolja az életkorod, és a fizikumod is.

2.) Az, hogy mennyit kell enned, szintén nem lehet általánosítani. Attól függ, hogy a szervezeted hogyan tudja a zsírt bontani, milyen erős izomzatú vagy, vagy esetleg, hogy el vagy-e hízva. Ajánlott 3 óránként fogyasztani kevesebb mennyiségű ételt.

3.)A rostos ételeket tudom ajánlani. Fehér rizs helyett barna, fehér kenyér helyet rozskenyér. Ha csirkemellet ezzel, csak simán grillezd fűszerrel, ne panírozd be. Csak vizet vagy gyümölcslevet* igyál. rengeteg ötletet találsz az interneten ezzel kapcsolatban.


*nem cukrozott dobozos üdítő, hanem házi

2017. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 5 étkezést javasolnak, de ezt is, mint inden mást, ki kell tapasztalni. Kinek hogy jó. :) Na és persze, hogy tudja így beosztani az idejét. Szerintem érdemes mindent enni, de figyelni kell a mértékletességre. A tested jelzéseit kövesd, nincs mindenkire érvényes szabály. Ami nekem jó, az neked lehet hogy nem. Gyümölcsök, zöldségek, húsok (mehetnek a kicsit zsírosabbak is), rizs (én fehéret eszem, a barnát nem bírja a gyomrom), és egyéb gabonák. Növényi magolajokat nem ajánlom, de azokat senkinek sem. Szerintem sokat árt.
2017. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!