Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ezt a fajta zöld teát valaki...

Ezt a fajta zöld teát valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés

[link]

Ez minőségi lenne?

Az utóbbi időben rákaptam a zöldteára, de még mindig keresem azt, ami nekem való. :)

Valaki tudna segíteni, hogy ezt hogy kell elkészíteni? Miért jó? Ha a kávézásról le akarok szokni, akkor ez valamilyen szinten segíthet?



2017. máj. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen, Kínában termett növényt nem fogyasztanék. Ott még lehetnek forgalomban olyan növényvédő szerek, amik nálunk tiltottak. Oké, hogy a teát főzzük...de akkor is....
2017. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemtudom még aktuális e, mi gyártunk vietnámi zöld teát, van viszonyítási alapom, szerintem ez az egyik legjobb választás :) (írj ha érdekel:) )
2017. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aktuális.

Igazából keresem a számomra megfelelő Matchát.

Tavaly rendeltem tőlük hasonlót, de az csak sima Matcha volt. Ez organikus. Még 1 hónap és ez is el fog fogyni, mert megrendeltem utána. Csak érdekelt, hogy minőségre ez mégis milyen lehet. Tőletek lehet rendelni amúgy? Mert akkor szétnéznék, mondjuk nem igazán értek hozzá, de szeretem a zöld teát. :)

2017. júl. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!