Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit tegyek ha félek?

Mit tegyek ha félek?

Figyelt kérdés

Félek egyedül hazamenni...sokszor szégyellem is ezt kimondani.

Iskolából haza felé menet utálok magamba hazamenni, de amikor jön velem a barátnőm nincs semmi probléma, olyankor szinte biztonságban érzem magam, amikor valaki akit ismerek velem van, vagy a közelemben. Már akkor is meg tudok nyugodni amikor az egyik ismerősöm elbiciklizik mellettem vagy előttem megy vagy mögöttem. Mondhatjuk azt is, hogy kisebb üldözési mániám van.

Segítenétek, hogy ezt hogyan küzdhetném le vagy mivel tudnám Ezt csillapítani?



2017. máj. 14. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj el! Mond el otthon a problémádat, és biztos találnak megoldást rá a szüleid, hogy ne egyedül menj haza.
2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleimnek szoktam mondani, ők valamikor feljönnek értem autóval vagy ha dolguk van a boltba megvárnak, csak ez nem mindig lehetséges.
2017. máj. 14. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. 12-14 eves kor alatt érthetö.

Távolságtól is fugg , mennyit kell menj .

Mai vilagban mar meg is tudom erteni ha fel valaki

2017. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egészség-bio életmód???? Mi ez a kategória????
2017. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!