Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy fogyjak le 20-30 kilót?

Hogy fogyjak le 20-30 kilót?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 80kilo és kb 20-30 kilót le akarok adni mert így nem érzem jól magam.. hasznos tippeket irjatok pls
2017. máj. 23. 19:41
 1/4 anonim válasza:
100%

Életmódváltás. Étkezz egészségesen, próbálj kerülni minden cukros és fehérlisztes dolgot egyél sok zöldséget gyümölcsöt stb. és rendszeresen sportolj. De most ne arra számíts hogy majd 1-2 hét alatt le fogsz fogyni mint ahogy azt a felugró hirdetések ígérik... De ez a leghelyesebb megoldás véleményem szerint. Természetesen vannak zsírégetők meg egyebek is, de azt is tudatosan használd. Segítségedre lehet ez az oldal:


[link]


Sok sikert hozzá! És a lényeg még az, hogy ne add fel és ne hagyd abba! :)

2017. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha kevesebbet eszel, többet mozogsz, napi rendszerességgel sportolsz, akkor egy év alatt leadhatod.
2017. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22:23 nem szeretem a csokit és a chipset se szvl rá basztal xd nem attól vagyok ilyen
2017. máj. 24. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem attól vagy ilyen, akkor a sok nagyokos gyakori kommentelő helyett, akik általában hülyeségeket hordanak össze-vissza az """egészséges""" táplálkozásról, fogyásról, inkább látogass el egy dietetikushoz. Ő a meglévő paramétereid mellett beállít neked egy diétát és tervet, amin elindulhatsz. Ha elakadtál, akkor tőle kérdezz és ne itt. Ami itt megy tanácsosztogatás terén az már pathologiás...
2017. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!