Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lenkei termékei mennyire...

Lenkei termékei mennyire biztonságosak? Több helyen olvastam, hogy több hatóanyag van bennük, mint a megengedett! Ez nem káros?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 21:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
78%
Én kb. 1 1/2 éve szedtem az alapcsomagot és nekem nagyon bejött! Semmi gondom nem volt vele, egyetlen problémám, hogy szinte kifársztott mire bevettem azt a sok tabit, ráadásul 1-2 akkora mint egy cserebogár (alig bírtam bevenni). Különben egyszer sem betegedtem meg, sőt a egy hirtelen porchártyagyulladás szinte nyom nélkül gyógyult (az orvos azzal riogatott, hogy elég randa nyoma marad .., de még se így lett!) Nyílván nincs rá bizonyíték h a vitaminnak köze volt hozzá. csak a személyes tapasztalatomat tudtam leírni, remélem egy kicsit segít..
2008. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

Csináltattam egy vitaminhiány-tesztet,és ezért gondoltam,hogy valami ilyesmi vitamincsomagot vegyek! Köszi a választ!

2008. okt. 16. 07:47
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem szedsz inkább Béres Activalt, vagy Polyvitaplexet, vagy Zentrumot, vagy bármit, amit nem akarnak éppen betiltani? Ezek tényleg biztonságosak.
2008. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó válaszolóval értek egyet: én Béres cseppet szedek C-vitaminnal és nekem bejött. Lenkeit én nem szednék.
2008. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
A népszerűbb vitaminok,csak vegetáláshoz elegek.Én is Lenkeit szedek.Sőt az egész család.
2008. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem káros. Én a vitamincsomagukat csak ha beteg vagyok akkor veszem be, mert elég drága. Viszont az aktív árpát, amit szintén ők forgalmaznak, minden nap használom és csak pozitív dolgokat mondhatok róla. Nekem bejött. Amúgy ők is úgy hirdetik magukat, hogy több benne a hatóanyag, mint a megengedett, de szerintem ha bármi megbetegedés lett volna emiatt, akkor már rég mindenhol csak ezt hallanád és betiltanák. Állítólag több kísérletben is vizsgálták, hogy a vitamintúladagolás káros-e, de nem igazolódott be, hogy káros lenne. Én jókat hallottam a termékeikről.
2008. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mire jó az aktív árpa?És érdekelne a pozitív tapasztalatod!
2008. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
énis szedtem ien lenkei cucccot. szerinted ki határozza meg hogy mekkora adagok kellenek a szervezetnek? hát a mindenható gyógyszergyárak, ha nemkapsz eleget hamarabb van esély a betegségre. betegnek újabb gyócer stb stb nemértek ehez részletesen de ezt elhiszem
2008. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Miért írta meg Lenkei azt a könyvet? Hogy felnyiljon az emberek szeme. Ahhoz képest...

Senkienk sem gyanús h pont azt az embert akarják bemocskolni, aki kipakolt végre mindent az egészségiparról????

Aki nem érti : "cenzúrázott egészség" c. könyv-ről beszélek.

2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye gyógyszereket nem szedek. gyógynövényekkel és egyenekkl kezelem magam, ha kell, de nagyon ritkán vagyok beteg. Csak nevetek az influenzán. A munkahelyemen volt úgy, h mindneki beteg volt körülöttem, egymástól kapták el, csak nekem nem volt soha bajom. Lázat és hasonló dolgot csak távolból ismerem. És én nem költök semmilyen étrendkiegészítőre. Petefészekgyulladásomat kb 2 nap alatt helyrehoztam, míg más antibiotikummal, orvossal hetekig vergődik. Középfüllygulladást is fájdalom(akupunktúrának köszönhetően), láz nélkül végig"nevettem".
2009. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!