Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit gondoltok a rancrol? :D

Mit gondoltok a rancrol? :D

Figyelt kérdés
22 eves fiu vagyok, szeretem az egeszseges eletmodot, igyekszem odafigyelni ahogy tudok.. eszre vettem hogy a borom kezd rancosodni a fejemen..a szarka lab mar kialakult, meg a homlokomnal mar van egy ranc csik az izom hasznalata nelkul, ha nagyon nevetek akkor a borom oldalt rancos.. 22ev koruliek mit gondoltok, ez csak az en idiota felnagyitasom, vagy korai?! Ha nem hasznalom az arcizmaim akkor nem latszik kulonosebben semmi. Tehat?

2017. jún. 4. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A mértéktelen szolizás, napozás, kevés folyadék, bagózás és/vagy szar kaja az oka.
2017. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmh nyaron napozok, esetenkent szolizok, de telen nem, nem dohanyzom,(vizipipa).. koszi a valaszt
2017. jún. 4. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Már 22 éversen érdemes elkezdeni kenni az arcbőrt és szemránckrémet használni.
2017. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Beviszed a napi 2-3 liter alkohol- és cukormentes folyadékot?

(A szoli egyébként elképesztően roncsolja a bőrt, mindegy mennyit csinálod, mindenki eltérően érzékeny, de 10 év alatt 20 évet öregít. Elég bizarr látni a harmincas agyonszolizott népeket, mert viseletre azt sugározzák magukról, hogy ők húszasok-harmincasok, aztán a bőrük alapján akár hatvanasok is lehetnének nyugodtan. És nem egy vallja közülük, hogy csak elvétve járt...)

2017. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keveset iszol, az az egyik leggyakoribb ok. 22 évesen még nem kéne ráncosnak lenned. :)
2017. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!