Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » MetaVir erőnlét javító kapszul...

MetaVir erőnlét javító kapszuláról vélemény? Próbálta már valaki? Mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Ezt írják róla:

---

A termékben inteligens redox molekulák találhatóak, melyek 2 dolgot művelnek az emberi szervezetben. Az egyik az, hogy több száz százalékkal képesek megnövelni az antioxidánsok hatását, ami a másikat illeti az pedig már valóban scifi, mert képzeljük csak el, ezek az inteligens molekulák a sejtek által kibocsátott elektromágneses hullámok útján, hibás sejtek után kutatnak a szervezetben, azokat meg is találják, elpusztítják, és a helyükre új egészséges sejteket építenek.

Ezért vált elérhetővé az, hogy e készítmény még a legkisebb kóros eltérést is képes megtalálni, olyan eltéréseket is, amelyek még a biorezonanciás, finom műszerrel sem mutathatóak ki, viszont egy későbbi stádiumban súlyosabb megbetegedésekhez is vezethetnének. Ez a készítmény ezért óriási jelentőségű a megelőzésben de a már kialakult problémákat is képes kezelni a probléma helyétől és súlyossági fokától függetlenül.

Ez a készítmény tele van még méregerős antioxidánsokkal, ásványi anyagokkal is hiszen az egyik tulajdonsága éppen az, hogy ezek hatásfokát javítsa.


Magyar találmány és nemzetközi szabadalommal védett készítmény.


A találmány célja, hogy vírusos-, bakteriális-, gombás fertőzések, valamint környezeti ártalmak (pollen - és por allergia, sugár - és kemoterápia, műtét, UV-, röntgen- és radioaktív sugár, stb…) következményeként előállott csökkent és elégtelen tápanyagellátást visszaállítsa a megfelelő szintre. Célja továbbá a találmánynak, hogy az életkor előrehaladtával a természetes öregedési folyamat során halmozottan fellépő ártalmakkal kialakult rossz tápanyag felszívódást javítsa.


Prof. Dr. Fodor István kutatásvezető mikrobiológus, génkutató. /Oroszország, USA/

Szakács László Biokémikus /Magyarország, Soltvadkert/.


Felhasználás: Ajánlott napi adag 2 fehér por + 1 barna folyadék kapszulát egyszerre, lehetőleg éhgyomorra, reggeli előtt 10-15 perccel, bő folyadékkal ajánlott bevenni.



2017. jún. 28. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy így olvasom egy kamureklámnak tűnik.. Segítene ha elmondanád hol láttad. Interneten, vagy gyógyszertárban? Nem mindegy...
2017. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(első vagyok) Másodszor az antioxidáns más néven a C-vitamin ami erősíti az immunrendszert de nem olyan óriási mértékben.Ásványi anxagokból pedig a szervezetnek kevésre van szüksége... Magnézium vas stb stb pár milligramm is elég egyszerre(persze aki magnézium vagy vashiányban szenved arra ez nem vonatkozik hiszen neki az orvos felír külön gyógyszert)
2017. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A FloraVit oldalán találtam először. Azután rákerestem, és a fenti ismertetést egy patika oldalán találtam.

Azóta beszéltem egy forgalmazóval.

Azt mondta, nem annyira az összetevők, mint inkább az összetevők "aránya" a döntő benne.

Három havi, vagy félévi kúrát javasol. Ami elég drága.

Persze, mi az, hogy drága?

itt a legolcsóbb, mert személyesen is át lehet venni.

[link]

A facén van reklámja, de az postán küldi és ezért drágább. Viszont átküldött neten néhány ismertetőt.

Amit itt már leírtam, annál nem több.

Köszönöm, hogy hozzászóltál. :)

2017. júl. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!