Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hajhullás ellen valami jó ötlet?

Hajhullás ellen valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A stressz kezelése, ha van + laborvizsgálat + vitaminok, lehetőleg igazi zöldség-gyümölcs formájában.
2017. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem sokat segitett pl: az étrend váltás. Egyre több zöldséget gyümölcsöt eszem, és fontos hogy sok vizet igyál. A haj kapszulákba szerintem ne bizz, sokat próbáltam de egyiksem vált be, kivéve a kovaföld kapszula. De viszont jó még a Bánfi hajszesz.
2017. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Tuti tipp vagd le kopaszra es nem fog hullani 😉
2017. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Bánfi hajszeszel vigyázni mert a szörtüszöket is ápolja nem csak a hajhagymákat:)))


Lehet hülyeségnem hangzik, de a víz fogyasztás mellett nem árt a sóbevitelt is növelni. Egy ismerősnek (60+) nő a reggeli vízben oldott só ivása oldotta meg ezt a gondját. Persze embere válogatja, kinek mi az ok.

2017. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza. Orvos àltal felírt hajszesz. Plusz èrdemes masszírozni a fejet, mert a jobb vèrkeringès jó a hajhagymàknak. Nekem bevàlt. Ès szedtem a Revalidot egy jó darabig.
2017. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!