Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti mivel takarítotok?

Ti mivel takarítotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesebb, környezetbarátabb életmódra váltani anélkül, hogy szuperdrága eco szerekre költenék, vagy büdi ecetettel takarítanék, tudnátok tippeket adni?

2017. júl. 27. 08:46
 1/7 anonim válasza:
Hát én javasolni így csak a gőzzel működő takarítógépet tudom. A követ nagyon szépen takarítja és utána igazán tiszta minden.
2017. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először az ecetet javasoltam volna, de látom az nem jó. Ezért inkább a szóda-bikarbónát ajánlom.
2017. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rossmanban van mindenből vegán verzió, én azt veszem.
2017. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további tippeket is, ki mit használ mosógépbe, mosogatógépbe, padlóhoz, univerzális tisztítóként, vízkőoldóként stb. Sajnos a környéken rossman nincs, a dm-ben denkmit nature-t találtam, ami tetszett. Tescoban pedig a froscht. De azért ezek sem az igaziak.
2017. júl. 31. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
citromsavval takarítom a műanyag kádat. Hígítottal a mosogatót, csempéket, követ. Szinte mindenhez használható. Mosógép, mosogatógép tisztításhoz. Szódabikarbóna is jól tisztít valóban. Forró gőzzel a szőnyeget szoktam tisztítani, fertőtleníteni.
2017. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Citromaxos mosógél nagyon jó!

Ecetet pedig almaecetet vegyél, és ne töményen használd, hanem higítva.

2019. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tiszta mosószappant használom mindenhova. Tisztálkodáshoz, mosáshoz. A zöld színű Ági mosogatót mosogatáshoz. Takarítást ronggyal pórszívóval, szönyegre samponos vizet permetezek és azt porszívózom fel. Minden egyébb tisztításhoz szódabikarbónás vizet, vizkő eltávolításhoz RO55 -öt használok.
2019. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!