Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Napi 8dl zöldtea nem káros az...

Napi 8dl zöldtea nem káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Persze nyilván attól függ, hogy milyen mennyiségű teából készül. 3 evőkanálnyi zöldteából készül a főzet. Az sok?
2017. aug. 6. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
No para 😄
2017. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A veséd nagyon tiszta lesz tőle.
2017. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A zöldtea egeszseges meg minden, de nem szabad tulzasba vinni a benne levo koffein miatt. Nekem volt egyszer, hogy 1 oraval a tervezett elalvas elott megkivantam es aztan meg 6 orat plidzban fent voltam tole.
2017. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen, a koffein miatt alapvetően nem lenne jó túlzásba vinni alvászavar miatt, de egyébként gyógyteától nagy bajod sose lesz. :D
2017. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 8 decit mondjuk 2-3 filterből készíted, akkor nem káros, sőt hasznos. Késő délután ne igyál belőle az alvás miatt.
2017. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 evőkanálnyi zöldteából készül a főzet, szálas tea.
2017. aug. 6. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is kb.ennyit iszok naponta zöld teát, de mennyi koffein van benne? Ha kávéhoz, fekete teához hasonlítjuk.
2017. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Syncumart szedtem, akkor hívta fel a figyelmem a dietetikus, hogy a K-vitamin tartalma miatt mellőzzem a zöldtea fogyasztását. Ha véralvadás-gátlót kell szedned, akkor inkább ne, egyébként csak a koffeintartalomra kell odafigyelned, hogy túlzásba ne vidd. :)

Egy csésze zöld tea átlagosan 15-40 mg koffeint tartalmaz, míg egy csésze kávéban 50-100 mg koffein van.


[link]

2017. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!